Ana SayfaÜnlülerKenan Doğulu'dan Eşi Beren Saat'e Tepki!

İlgili Postlar

Kenan Doğulu’dan Eşi Beren Saat’e Tepki!

Kenan Doğulu’dan eşi Beren Saat’e tepki! Ünlü oyuncu Beren Saat’in 35. yaş doğum gününde özel yaptığı paylaşım büyük ses getirdi. Beren Saatin vefat eden eski sevgilisi Efe’ye göndermede bulunduğu paylaşım ile ilgili Kenan Doğulu ne tepki verdi? Bir süredir aralarının kötü olduğu ve boşanacakları iddialarının atıldığı ünlü çiftin evliliğinde kriz mi var? İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Beren Saat, Ölen Sevgilisi Hakkında Söyledikleriyle Kafa Karıştırdı

Kenan Doğulu’dan eşi Beren Saat’e tepki!

Kenan Doğulu’dan eşi Beren Saat’e tepki! Ünlü sanatçı Kenan Doğulu ile iki yıl süren birlikteliğini 2014 yılında nikah masasına taşıyan oyuncu Beren Saat, dün yaptığı paylaşımla olay oldu.

Sosyal medya hesabından paylaştığı makyajsız siyah beyaz bir fotoğrafıyla 35. doğum gününe özel bir mesaj paylaşan ünlü oyuncu, yaşadığı en karanlık doğum günü olduğunu ifade ederek şunları yazdı:

“Bugün bir yaşıma daha girdim! İnsanların yaş aldıkca ne kadar acımasız olabildiği gerçeğiyle; hepsinin aslında aynı kusursuz bebek olarak Dünya’ya geldiği bilgisi arasında bocalamaktayım. Bir yandan kollektif bir aşkta yüzdüğüm, bir yandan en yakınımda nefreti hissettiğim bu yaş günümde artık ağlamayı aşmış, gelene gülmekteyim. Ayak bastığım en karanlık doğum günüm olduğunu düşündüğüm anda Efe’yle şarkımız Hero çalınca birden mutfaktaki radyoda, ruhuma yeniden ışık yayıldı.

Bence hayatımın ikinci yarısı daha güzel olanı olacak; yaşamın benim için inci gibi sıraya dizdiği travmalardan sonra bunu bekliyor, bunu umuyorum. Bir direniştir yaşamak ve bir akıştır aynı zamanda; bir kabulleniştir, parçalanıştır, bütünlenip yeniden doğuştur; bir serzeniştir yaşamak; ani bir yüzleşmedir, yeniden tanışmadır, yolun yarısında baştan başlamadır; deli derlercesine bir gülüştür; insan incitememektir şahsi incinmişliklerinden ötürü; bir dinleyiştir vaaz vermeden, ikna oluştur sual etmeden; bir diz çöküştür eşilebildiğince ve fakat dimdik bir inanıştır da yaşamak; öyle bir seviştir ki herkesi olduğu gibisine… İyi ki varsınız, iyi ki doğduk!”

Beren Saat’in ölen sevgilisi Efe Güray kimdir?

Kenan Doğulu, geçtiğimiz yıl eşi Beren Saat'in doğum gününü bu paylaşımla kutlamıştı.
Kenan Doğulu, geçtiğimiz yıl eşi Beren Saat’in doğum gününü bu paylaşımla kutlamıştı.

Beren Saat kimdir?

Evliliklerinde kriz olduğu iddiaları kuvvetlendi

Beren Saat’in çok konuşulan mesajı evliliklerinde kriz olduğu iddialarını kuvvetlendirirken, Kenan Doğulu’nun geçtiğimiz senelerde yaptığı gibi paylaşım yapmaması dikkat çekti.

Önceki senelerde eşi Beren Saat’in doğum günlerini sosyal medya hesabından yaptığı aşk dolu paylaşımlarla kutlayan Kenan Doğulu hakkında , bu yıl tepki olarak gönderi paylaşmadığı iddia edildi.

2018 yılında, “Sen bu dünyaya hediye doğmuş çok özel bir ruhsun canım sevgilim. Gözümde bir azize, kalbimde bir ateşsin. İyi ki varsın!” mesajıyla eşi Beren Saat’in doğum gününü kutlayan Kenan Doğulu, 2017’de ise “İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım. Güzel yüzün hep gülsün 🙂 İyi ki varsın! Seni çok seviyorum…”  mesajını paylaşmıştı.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler