Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Kazara Aşk 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Civan Şimal'in Ailesinin Gözüne Girmeye...

Kazara Aşk 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Civan Şimal’in Ailesinin Gözüne Girmeye Çalışıyor!

-

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Kazara Aşk, 5. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Şimal, Civan’a babasının ondan ayrılmasını istediğini söyler. Neval, Şimal’in oğlundan ayrılacağını öğrenince sevinçten göbek atar. Nazlı da bu durumu öğrenir. Şimal, boşanmaktan vazgeçtiğini açıkladığı anlarda Nazlı, gelir. Onun gelmesiyle ortalık karışır. Kazara Aşk 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Civan, Şimal’in ailesinin gözüne girmeye çalışıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Civan Şimal’in Ailesinin Gözüne Girmeye Çalışıyor!

Kazara Aşk 5. bölüm 2. fragmanında; Nevra, Şimal’in oğlundan ayrılması için adaklar adıyor. Civan, Şimal’in kendisini affetmesi için evin çatısına çıkıp ondan af diliyor. Şimal’in ve ailesinin gözüne girmek için kardeşinin kaptırdığı parayı almak için harekete geçiyor.

İşte Kazara Aşk 5. bölüm 2. fragmanı…

KAZARA AŞK 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Civan ile Şimal, Ozan ile Vildan birlikte balayına gider. Ozan, Vildan’a uyku ilacı verip rahat bir nefes alır. Civan, herkesin uyumasını bekledikten sonra otel sahibinin arabasının anahtarını alıp depoya kapattıkları Kenan ile Nazlı’yı çıkartmaya gider.

Şimal’de onunla gelmek ister. Yolda ikili kavga etmeye başlar. Şimal, ormanlık alanda arabadan iner. Civan, bir süre gittikten sonra Şimal’i almaya geri döner. O sırada üç kişi Şimal’in önünü kesip onu rahatsız eder.

Civan’a gerek kalmadan Şimal, üç adamı da etkisiz hale getirir. Araba sahibi jandarmaya arabasının çalındığı haberini verir. Şimal ile Civan, araba kaçırma suçundan nezarete atılır. Aslı, erkenden Kenan ile Nazlı’yı depodan çıkartmaya Civan’ların evine gider.

Neyse ki, kimse bir şey anlamadan her ikisi de evden ayrılır. Şimal’in kardeşi çektikleri krediyi güvendiği bir arkadaşına kaptırır. Civan, Nazlı’yla konuşup ona gerçekleri babasına söylerse beş parasız kalacağını, bir kaç ay daha beklerse bu evlilik oyununu bitireceğini söyler.

Şimal, Kenan’la konuşup ayrılır. Kenan ile Nazlı’nın telefonları karışır. İkili buluşur. Kenan Nazlı’dan, Şimal’in Civan’la gerçekten evli olmadıklarını öğrenir. Nazlı, yinede Civan’ı testten geçirir.

Civan ile Şimal, yemeğe çıkar. Onların gittiği restorana Tahsin, dünürüyle birlikte gider. Orada bir kadının gelip Şimal’in karşısında Civan’la çok samimi olduğunu görür. Daha sonra Kenan’ın Şimal’i aldattığı kadın gelir. Şimal’e gerçekleri anlatmak ister.

Şimal, yüksek sesle onu çok sevdiğini ve onun kendisini aldattığını söylerken ailesi ve Civan’ın ailesi her şeyi duyar. Onlar Civan’ın Şimal’i aldattığını zanneder. Şimal’in babası kızını alıp eve götürür.

Tahsin oğullarını toplayıp, şirketi ilk evlenene vereceğini söylediğini ama bu kararından vazgeçtiğini, ilk torunu kim getirirse şirketi ona vereceğini söyler.

Kazara Aşk 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Şimal Son Anda Boşanmaktan Vazgeçiyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Gökhan Çıra Bombayı Patlattı

Selin Ciğerci’ den Ayrılan Gökhan Çıra Bombayı Patlattı…

0
Şarkıcı ve Fenomen Selin Ciğerci ile eski eşi futbolcu Gökhan Çıra ayrılığının yankıları devam ederken  ünlü futbolcu, ayrılık sonrası bomba açıklamalar yaptı. İşte Detaylar... Selin...