Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çınar'dan Esra'ya Aşk İtirafı...

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çınar’dan Esra’ya Aşk İtirafı Geliyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 6. yeni bölümüyle 30 temmuz cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, Çınar’ın Esra’nın elini tutmasını çok kıskanır. İş yerinde Ozan, Esra’nın başına avizenin düşeceğini görür ve koşup onu kurtarır. Ama avize Ozan’ın başına düşer. Hastaneye kaldırılan Ozan’ı görmeye giden Esra, onu Çağla’yla el ele görür. Aşk Mantık İntikam 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çınar’dan Esra’ya aşk itirafı geliyor.

Cuma Dizileri 2020

Çınar’dan Esra’ya Aşk İtirafı Geliyor!

Aşk Mantık İntikam 6. bölüm 2. fragmanında; Çağla, müşterilerinin kampanyasında Ozan’ın yer alacağı konusunda söz veriyor. Ozan, damatlık giyiyor. Gelin olarak da Esra, hazırlanıyor. İkilinin gelinlik ve damatlıkla fotoğrafları çekiliyor. Çınar, sonunda cesaretini toplayıp Esra’ya aşık olduğunu söylüyor.

İşte Aşk Mantık İntikam 6. bölüm 2. fragmanı…

AŞK MANTIK İNTİKAM 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Zümrüt, parayla tuttuğu adamın Menekşe’nin dükkanını şikayet etmesini sağlar. Adam, orada yediği yemeklerle zehirlendiğine dair ifade verir. Bu durum şirkette de duyulur. Esra’nın annesinin restoranını şirketten izinsiz uygulamaya dahil ettiği öğrenilir.

Menekşe’nin dükkanı mühürlenir. Zümrüt ise, büyük bir zafer kazanmış gibi mutlu olur. Çağla, Esra ile Çınar’ı toplantı odasına çağırır. Esra’ya, şirketin haberi olmadan annesinin dükkanını uygulamaya dahil ettiği için çok kızar. Çınar, kendisinin bizzat orada yemek yediğini ve onu buna kendisinin zorladığını söyler.

Elif, bunu annesinin yaptığını anlar ve Ekrem’le buluşup durumu ona anlatır. Ekrem, Ozan’ı arayıp durumu anlatır. Ozan, annesinin Menekşe’nin restoranını sabote ettiğini öğrenir öğrenmez onun yanına gider ve hemen adamı arayıp şikayetini geri almasını ister.

Adam şikayetini geri almak istemeyince de, Ozan adamla konuşup şikayetini geri aldırır. Annesinin ise, tüm kredi kartlarını alıp Menekşe’den özür dilemesini ister. Artı Menekşe’nin yanında çalışmasını ister. Zümrüt, Ekrem’le birlikte restoranda çalışmaya başlar.

Çınar, Ozan’a Esra’dan çok hoşlandığını ve ona açılmak istediğini eğer, Esra duygularına karşılık verirse de işinden istifa edeceğini söyler. Ozan, Esra ile Ozan’ın birlikte çalışmasını engeller. Hatta akşam düzenlenen yemeğe Çınar’la gitmemesi için ondan mesaiye kalmasını ister.

Çınar’ın, aç çalışmasına gönlü razı gelmez ve ona yemek götürür. Ozan’da, ona sandaviç götürmek ister. Ama Çınar’la Esra’yı samimi bir şekilde yemek yerken görür. Şirket gezisine gitmek istemeyen Ozan, Çınar’ın da oraya gittiğini öğrenince gitmeye karar verir.

Onların samimi tavırları Ozan’ı deli eder. Esra’ya kırıcı kelimeler kullanır. Oda Ozan’a, tokat atıp çıkar. Çınar, Esra’ya konuşmak istediğini söyleyip elini tutar. Ozan, söylediklerinden pişman olup Esra’nın gönlünü almak için yanına gitmek ister. Ama Çınar’ın Esra’nın elini tuttuğunu görür.

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ozan Hastanelik Oluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hünkar Adam'dan Dağları Delip Su Getirmesini İstiyor

İçimizden Biri 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hünkar Adam’dan Dağları Delip...

0
Show Tv'nin yeni gözde dizisi İçimizden Biri, 3. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Adam, Hünkar'ın gözüne girmek için Hünkar'ın tüm isteklerini yerine...
MasterChef 5. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 5. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?