Ana SayfaDizilerKardeşlerim 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Ve Kardeşleri İstanbul'dan Taşınmaya Karar...

İlgili Postlar

Kardeşlerim 65. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Ve Kardeşleri İstanbul’dan Taşınmaya Karar Veriyor!

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 64. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Gönül, Şengül’ün arabasını ateşe veriyor. İçeride biri olduğunu anlayınca da hemen ona yardım ediyor. Şengül, arabayı Gönül’ün yaktığını anlayıp onun dükkanını sabote ediyor. Gönül, dükkanının mühürleniyor. Bundan haberi olmayan Gönül, Şengül’ün arabasını yaptırıp ona teslim ediyor. Ömer, beyin kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırılıyor. Hastaneden çıktıktan sonra Sarp’la bire bir hesaplaşmak istiyor. Asiye, onların kavgasını sonlandırmak için Şevval’ın para teklifini kabul ediyor. Kardeşlerim 65. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ömer ve kardeşleri İstanbul’dan taşınmaya karar veriyor.

Cumartesi Dizileri 2022

Ömer Ve Kardeşleri İstanbul’dan Taşınmaya Karar Veriyor!

Kardeşlerim 65. bölüm 1. fragmanında; Asiye Sevgi’ye, Şevval’in kendisine oradan gitmeleri için tekli ettiği parayı kabul ettiğini anlatıyor. Sevgi de, İstanbul’dan gitmenin en iyisi olacağını düşünüp Ömer’e, başka bir yerde yeni bir hayat başlamanın iyi olacağını söylüyor. Asiye’nin İstanbul’dan gideceğini öğrenen Doruk, çok üzülüyor. Bakalım Ömer ve kardeşleri İstanbul’dan ayrılıp başka yerde yeni bir hayat kurabilecek mi?

İşte Kardeşlerim 65. bölüm 1. fragmanı…

KARDEŞLERİM 64. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Gönül, Şengül’ün köfte arabasını ateşe veriyor. İçeriden bir ses duyunca hemen yangını söndürmeye çalışıyor. Komşulara seslenip yangın söndürülüyor. Akif’de yanmaktan kurtuluyor. O sırada Şengül geliyor ve Gönül’ün arabasını yaktığını anlayıp onun üzerine yürüyor.

Çevredekiler ise, yangını onun söndürdüğünü söylüyor. Ömer, bindiği otobüste bayılıp kalıyor. Otobüsün şoförü onu hastaneye götürüyor. Doktorlar Ömer’in beyin kanaması geçiriyor olmasından şüpheleniyor. Asiye, hastaneye gidip Ömer’in durumunu öğreniyor ve hemen Sarp’ın kapısına dayanıyor.

Ona, kardeşinin onun yüzünden beyin kanaması geçirdiğini söylüyor. Öte yandan Orhan, Gönül’ün Şengül’ün arabasının yangınının söndürülmesine ve Akif’in kurtarılmasına yardım ettiği için onunla gurur duyuyor. Gönül ise vicdan azabı çekip Şengül’ün arabasının tamir masraflarını karşılamayı düşünüyor.

Şengül, Gönül’ün dükkanını komşusuyla birlikte sabote ediyor. Zabıtalar gelip Gönül’ün dükkanını mühürlüyor. Olanlardan haberi olmayan Gönül, arabayı yaptırıp Şengül’e teslim ediyor. Şengül, Gönül’ün bu yaptığı karşısında onun arabasını yakmadığını, boşa onun dükkanını sabote ettiğini düşünmeye başlıyor.

Şevval, Asiye’nin yanına gidip ona beş yüz bin lira teklif ediyor. Bu para karşılığında onlardan İstanbul’u terk etmelerini istiyor. Asiye, onun teklifini ret ediyor. Ömer ile Sarp, bire bir hesaplaşmak istiyor. Sarp Ömer’e, bıçak çektiği anda Doruk ile Asiye gelip onları ayırıyor. Asiye daha sonra Şevval’in yanına gidip onun teklifini kabul ettiğini söyleyip, onun teklif ettiği paraları alıyor.

Kardeşlerim 64. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Sarp’la Birebir Hesaplaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler