Ana SayfaDizilerGecenin Ucunda 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ahmet'in Koko'ya Çarptığı Ortaya Çıkacak...

İlgili Postlar

Gecenin Ucunda 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ahmet’in Koko’ya Çarptığı Ortaya Çıkacak Mı?

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Gecenin Ucunda,3. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ahmet, Macide’yi takıntı haline getiriyor. Onun otel odasına yerleştirdiği kamerayla sürekli onu izliyor. Gece onun yanına birinin geldiğini görüp onun kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Macide, arkadaşı Koko’yla sinemaya gidiyor. Ahmet onları takip edip Koko’yu kıskanıyor ve arabasıyla ona çarpıp kaçıyor. Kazım, katıldığı yayında karısının uyuşturucu kullandığını itiraf etmek zorunda kalıyor. Yayını terk eden Kazım, bu haberi kimin yaptırdığını bulmaya çalışıyor ve doğruca Macide’nin yanına gidiyor. Gecenin Ucunda 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ahmet’in Koko’ya çarptığı ortaya çıkacak mı?

Çarşamba Dizileri 2022

Ahmet’in Koko’ya Çarptığı Ortaya Çıkacak Mı?

Gecenin Ucunda 4. bölüm 1. fragmanında; Koko, hastaneye kaldırılıyor. Macide ona, kimin çarptığını görüp görmediğini soruyor. Ahmet, mobese görüntüleri ele geçirip yok ederse kendisinin Koko’ya çarptığının ortaya çıkmayacağını düşünüyor. Nermin, Kazım’ın Macide’nin oteline gittiğini öğrenip sinir krizleri geçiriyor. Kazım’ın psikiyatritsi ona Simin’in kim olduğunu soruyor.

İşte Gecenin Ucunda 4. bölüm 1. fragmanı…

GECENİN UCUNDA 3. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Ahmet, Macide’nin otel odasına yerleştirdiği kamerayla onu izlerden, kapının çaldığını ve odasına birinin geldiğini görüyor. Ama gelen kişinin kim olduğunu göremiyor. Hemen, Macide’nin odasına kimin geldiğini bulmak için araştırmaya başlıyor. Kazım, Macide’nin odasına gidip ona yangından kurtardığı kutuyu ona teslim ediyor.

Macide, Kazım’ın peşinden koşup içinden bir sesin onun arkasından gitmesi gerektiğini söylüyor. Kazım, yerde bulduğu üzerinde kirpi figürü olan kolyenin ona ait olup olmadığını soruyor. Macide, kendisine ait olmadığını söyleyip onu bulduğu yere geri koyuyor. Kazım ise, kolyeyi alıp cebine koyup götürüyor.

Nermin, Kazım’ın cebinde o kolyeyi bulup kocasının kendini aldattığını düşünüyor. Cihangir’i arayıp onu yanına çağırıyor. Ona kolyeyi gösterip bu kolyenin kime ait olduğunu bulmasını istiyor. Cihangir, bunun karşılığında Nermin’den Kazım’ın kendisini tehdit ettiği videoyu onun kasasından alıp kendisine vermesini istiyor.

Cihangir, Kazım’ın doktorunun yanına gidip ona, içinde dinleme cihazı olan kalemi verip abisinin seanslarını kaydetme karşılığında ona her seans için yüz bin dolar teklif ediyor. Doktor ise kabul etmiyor. Nermin’i arayan Cihangir, doktorun Kazım’a aşık olabileceğini söylüyor. Nermin, gidip doktorun ofisini dağıtıyor.

Kazım, televizyon programına konuk oluyor. O yayındayken Nermin’in uyuşturucu aldığı andaki fotoğrafları geliyor. Sunucu Kazım’ı Nermin’in uyuşturucu kullanması konusunda sıkıştırıyor. Kazım canlı yayında karısının uyuşturucu sorununun olduğunu itiraf etmek zorunda kalıyor.

Daha sonra yayını terk ediyor. Hemen o haberi yayan gazetecinin kim olduğunu bulmamaya çalışıyor. Gazeteciyle Macide’nin bir bağlantısı olduğunu düşünen Kazım, doğruca onun yanına gidiyor. Ahmet, Macide ile Koko’yu takip edip onların birlikte vakit geçirmesini kıskanıyor ve Koko’ya arabayla çarpıp kaçıyor.

Daha sonra o gece Macide’nin yanına gelenin abisi olduğunu öğreniyor. Abisinden hesap sormak için onun yanına giden Ahmet, abisini tam da Macide’nin otelinin önünde buluyor.

Gecenin Ucunda 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kazım Macide’nin Ailesine Girmesinden Tedirgin Oluyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler