Ana SayfaDizilerKardeşlerim 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Harika Sevgi'nin Tüm Parasını Alıp Kaçıyor!

İlgili Postlar

Kardeşlerim 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Harika Sevgi’nin Tüm Parasını Alıp Kaçıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 52. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Suzan, Akif’in borçları yüzünden tutuklu yargılanıyor. Harika, Ömer’in yanında kalmaya başlıyor. Gönül, Orhan’ı elde etmek için elinden geleni yapıyor. Sevgi, bir çanta dolusu parayla Ömer’lerin evini kendi evi zannediyor. Harika, Sevgi’nin tüm parasını alıp kaçıyor.

Cumartesi Dizileri 2022

Harika Sevgi’nin Tüm Parasını Alıp Kaçıyor!

Kardeşlerim 53. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Şirketin borçluları Akif’den alacaklarını istiyor. Akif ise, onlardan köşe bucak kaçıyor. Suzan, onun borçlarından dolayı tutuklu yargılanmak üzere hapse atılıyor. Ömer, kardeşi olarak Harika’ya sahip çıkıyor. Suzan, Harika’yı Ömer’e emanet ediyor. Ancak o ilk günden, ne evi ne de yemekleri beğenmiyor.

KARDEŞLERİM 52. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Harika’nın kümeste kaldığı haberini okuldakiler duyuyor. Emir ile Tolga, Harika’yla dalga geçiyor. Onun oturacağı yere yumurta koyup onunla dalga geçiyor. Harika, ilk geceyi Emel’in yerinde geçiriyor. Ertesi gün Süsen’e ev için alış veriş yaptırıyor. Ömer, Süsen’in yaptığı alışverişin parasını vermek istiyor. O da kabul etmek zorunda kalıyor.

Nebahat ile Ayla, Akif’in gayrimenkullerinin durduğunu onların krem şirketinin üzerine aktardığını öğreniyor. Akif, imza yetkisi aldığı için Ayla ile Nebahat’in haberi olmadan böyle bir koruma yöntemi seçiyor. Bunu duyan Şengül, gidip durumu Harika’ya anlatıyor. O da annesine Akif’in gayrimenkullerinin olduğunu ama borçları ödemediğini annesine anlatıyor.

Suzan, kendisini aklayıp hapisten çıkmak istiyor. Gönül, Orhan’la baş başa yemek yemeye çıkıyor. Orada canlı müzikte eğlenirken paylaşım yapıyor. Oğulcan, babasının Gönül hanımla eğlendiğini görüyor. Aybike ile Şengül’de, paylaşımı görüyor. Şengül, hemen onların birlikte olduğu yere baskın yapıyor.

Şengül’ün çıkarttığı her rezalet Gönül’e bir puan olarak dönüyor. Orhan, Gönül’e daha çok yaklaşıyor. Ertesi gün Gönül, restoran için bir araba alıyor. Maaşını alan Orhan, arabayla çocuklarının yanına gidip onlara para vermek istiyor. Ayla ile Nebahat’in yanında işe başlayan Şengül, Orhan’ın parasını istemiyor.

Ömer, özel dersten aldığı tüm parayı Süsen’in yaptığı alışverişe veriyor. Akif’in borçluları okula da geliyor. Tolga, Akif’i okuldan kaçırıp ona gizlenebileceği bir ev ayarlıyor. Ömer’lerin evine orayı kendi evi zanneden bir yaşlı kadın geliyor. Kadının elindeki çantanın para olduğunu gören Ömer ve kardeşleri kadını polise götürüp kim olduğunu buldurmak istiyor.

Ama kadın uyuyunca onu uyandırmak istemiyorlar. Ertesi gün eve geldiklerinde kadının evde olmadığını görüyorlar. Harika, annesinin yanına gidip onunla vedalaşıyor. Eve geldikten sonra Sevgi’nin para dolusu çantasını alıp Ömer’e de bir not bırakıp gidiyor.

Kardeşlerim 52. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kümesin Gerçek Sahibi Geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler