Ana SayfaDizilerKardeşlerim 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Suzan Akif Yüzünden Tutuklanıyor!

İlgili Postlar

Kardeşlerim 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Suzan Akif Yüzünden Tutuklanıyor!

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kardeşlerim, 51. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Emir, kızları kendisini öldürme suçuyla tutuklattırıyor. Doruk, Özge’yle yakınlık kurup onları hapisten kurtarmak istiyor. Öte yandan Ömer, Oğulcan ve Berk, Emir’in köpeğini çalıp onu tehdit ederek şikayetini geri aldırıyor. Gönül, öyle bir oyun oynuyor ki Orhan’ı Şermin’den boşanmaya ikna ediyor. Akif, batıyor ve batan şirketin başına Suzan’ı geçiriyor. Suzan, Akif yüzünden tutuklanıyor.

Cumartesi Dizileri 2022

Suzan Akif Yüzünden Tutuklanıyor!

Kardeşlerim dizisinin 52. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Akif, yatırım yaptığı gemiden haber alamayınca düşüp bayılıyor. Kendisine geldikten sonra gerçekten battığını öğreniyor. Sigorta şirketinden ise sadece 200 bin lira alacağını öğrenince Ayla ile Nebahat’le ortak işe giriyor. Suzan’a şirket hisselerini geçirip onu yönetim kurulu başkanı yapıyor.

KARDEŞLERİM 51. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Asiye, Aybike, Süsen ve Harika, Emir’in şikayeti üzerine göz altına alınıyor. Onları kurtarmak için Doruk, Asiye’den ayrılmış gibi yapıp Özge’yle yakınlık kuruyor. Onun ağzından Emir’in kızlara oynadığı oyunu öğrenmeye çalışıyor. Öte yandan Oğulcan, Berk ve Ömer, Emir’in evine gizlice girip onu tehdit edecek bir şeyler ele geçirmek istiyorlar.

Onun köpeğini görüp köpeği alıp çıkarken Emir’in babasına yakalanıyorlar. Ona gerçekleri anlatmak zorunda kalıyorlar. Emir’in babası oğlunun yaptıklarını öğrendikten sonra onlara yardım ediyor. Kızlar serbest kalıyor. Ancak Ayla, kızlara okuldan atacağını söylüyor. Süsen, tüm okula gerçekleri anlatıyor.

Okulun tüm öğrencileri okuldan ayrılmak için dilekçe yazıyor. Emir, kendi dilekçesini de yazıp annesinin karşısına çıkıyor ve ona eğer kızları okuldan atarsa herkesin okuldan ayrılacağını söylüyor. Ayla, kızları okuldan atmaktan vazgeçiyor. Akif’in şirketinin çekleri dönmeye başlıyor.

Gönül, Şengül’ü kışkırtarak kendisinin üzerine saldırmasını sağlıyor. Aybike ile Oğulcan, babalarının yanına gidip anneler gününde hep birlikte olmak istediklerini söylüyor. Orhan, eve gitmek için işten ayrılırken Gönül, sakatlanmış gibi yapıp onu oyalıyor. Şengül’ün kendisini darp ettiğini anlatıp Orhan’ın Şengül’den boşanması için ikna ediyor ve boşanma protokolünü imzalattırıyor.

Orhan, eve gidiyor ve Şengül’e boşanma protokolünü veriyor. Suzan, şirketin yönetim kurulu başkanı olduğunu için mutlu olup Nebehat’a hava atıyor. Nebahat ise ona, Akif’in durup dururken kimseye iyilik yapmayacağını söylüyor. Çok geçmeden polisler gelip Suzan’ı şirket borçlarından dolayı tutukluyor.

Harika, Akif’e tokat atıyor. Gidecek yeri olmadığı için Ömer’in kapısını çalıyor. Ona, onlarla birlikte kümeste kalabilmek için izin istiyor.

Kardeşlerim 51. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Doruk Gerçeklerin Peşinde!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler