Ana SayfaDizilerEvlilik Hakkında Her Şey 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Azra Efe İle...

İlgili Postlar

Evlilik Hakkında Her Şey 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Azra Efe İle İlişkisine Kurallarını Koyuyor!

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, 30. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sanem, Bora ile evlenmesine annesinin gösterdiği tepki üzerine sinirlenir. Çolpan, Sanem’in o şekilde evden gitmesini istemez. Efe’nin Azra’ya, ‘sevgilim’ diye hitap etmesini Azra’nın çocukları duyar. Azra, Efe’nin sürprizi karşısında çok mutlu olur. Çolpan ise Erman’ı yanlış anlar. Evlilik Hakkında Her Şey 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Azra, Efe ile olan ilişkisine kurallar koyuyor.

Salı Dizileri 2022

Azra Efe İle İlişkisine Kurallarını Koyuyor!

Evlilik Hakkında Her Şey 30. bölüm 2. fragmanında; Bora ile Sanem, evlerinde birlikte yaşamaya başlıyor. Sanem, Bora’ya yemek pişirme konusunda palavra atıyor. Sanem’in yemek denemesini Bora beğenecek mi? Azra ile Efe, sevgili oluyor. Azra, Efe’ye ilişkilerinde kurallarını koyuyor. Her şeyi dozunda istiyor. Gülistan, intihar etmek için yüksek bir yere çıkıyor. Azra, onu kurtarmak için uğraşıyor. Ancak Gülistan, kendisini boşluğa bırakıyor.

İşte Evlilik Hakkında Her Şey 30. bölüm 2. fragmanı…

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 29. BÖLÜM ÖZETİ!

Çolpan, bulduğu evlenme cüzdanını tam açacağı sırada Sanem, onun dikkatini dağıtmak için Bora’ya tokat atıp onun kendisini aldattığını söyler. Herkes Bora’nın bu yaptığına çok kızar. Erman, oğluna arka çıkıyor ve oğlunun böyle bir şey yapmayacağını söyler. Evlilik cüzdanı ortadan kaybolur.

Efe, o kargaşada evlilik cüzdanını alıp Bora’nın yanına gider. Bora, Sanem’e evlilik iptali davası açacağını ve ondan avukatı olmasını ister. Sanem, Bora’nın kalbini çok kırdığını anlayıp ablasıyla birlikte onun evine gider. Bora’nın kendisinden ayrılacağını duyan Sanem, onunla konuşmaya çalışır.

Bora ise, onu dinlemez. Öte yandan Efe, Azra’nın sadece kendisiyle arkadaş olabileceğini söylemesine çok içerler ve Bora’yı arayıp başka bir kadınla konuşmuş gibi yapar. Azra, Efe’yi kıskanır. Efe, kız arkadaşıyla yemeğe çıkacağını söyleyip ondan yardım ister. Azra, kabul eder ve Efe için bir kombin hazırlar.

Efe, sevdiği o kadının o olduğunu söyler. Kuma olarak alınan Gülistan’ı, imam nikahlı kocası ve karısı oğlundan ayırıp memlekete göndermek ister. Gülistan, bir fırsatını bulup oğluyla birlikte kaçıp Çolpan’ın yanına gelip ondan yardım ister. Baran Çolpan’a gidip, ona Gülistan’ın akıl hastası olduğunu söyleyip bunu ona belgelerle ispat eder.

Berkin’in de, onun oğlu olmadığını söyler. Çolpan, doktorun ismini bir yerden hatırlar ve hemen Azra’yı arayıp yardım ister. Azra, doktorun sahte doğum belgesi düzenlediğini hatırlar. Efe’yle birlikte doktoru bulup, çocuğu olmayan bir karı koca gibi onunla konuşup sahte doğum belgesi düzenlemesini isterler.

O da kabul eder. Azra, Efe’nin doktorun yanında kendisini öptüğü için önce ona tokat atar. Sonra öper. Azra ile Efe, Gülistan’ı bindiği otobüsten indirip eve getirir. Erman, Çolpan’ı istemeye Bora’yla gelir. Kız isteme olduktan sonra Sanem, Bora’nın yalnız kalıp gittiğini görüp peşinden dışarı çıkar.

Ona, boşanmak istemediğini içeri girip evlendiklerini açıklamak istediğini söyler. Arkalarını döndüklerinde herkesin kendilerini duyduğunu görürler. Çolpan, duydukları karşısında düşüp bayılır.

Evlilik Hakkında Her Şey 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Efe’den Azra’ya Romantik Sürpriz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler