Ana SayfaDedikoduKanal D Ana Haber'den Jet Hızıyla İstifa Eden Buket Aydın, Aynı Hızla...

İlgili Postlar

Kanal D Ana Haber’den Jet Hızıyla İstifa Eden Buket Aydın, Aynı Hızla Eşinden Boşandı!

Önceki gün Kanal D Ana Haber’deki işinden “Yeni bir hayata başlayacağım” sözleriyle istifa eden Buket Aydın, 7 yıllık aynı yastığa baş koyduğu eşi Erce Baykal’dan jet hızıyla bir günde boşandı. Kanal D Ana Haber’den Jet Hızıyla İstifa Eden Buket Aydın, Aynı Hızla Eşinden Boşandı! Detayları Haberimizde..

Buket Aydın Operasyon Bölgesinden Fotoğraf Paylaştı, Nazlı Çelik Trend Oldu!

Kanal D Ana Haber’den Jet Hızıyla İstifa Eden Buket Aydın, Aynı Hızla Eşinden Boşandı!

Uçankuş haberin yapmış olduğu özel habere göre; geçen haftasonu da Kanal D televizyonlarındaki ana haber bülteni sunuculuğu işinden istifa eden ünlü sunucu Buket Aydın bugün Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde yapılan dava sonucunda 7 yıllık eşi Erce Baykal’dan ayrıldı. Son derece sessiz sedasız ve gizlice yapılan duruşmada iki tarafta da birbirinden hiçbir şey talep etmeyince boşanma tek celsede sonuçlandı. Buket Aydın, Jet Hızıyla Eşinden Boşandı!

Jet Hızında Boşandı!

Mahkemede sessiz sedasız hatta gizlice yapılan bu duruşmada çift birbirinden hiçbir şey istemeyince boşanma tek celsede tamamlandı. Ünlü sunucu Buket Aydın’ın avukatı Altın Mimir’in eşlik ettiği duruşmada çocukları için, her iki taraf da bir talepte bulunmadığı için tek celsede boşanma tamamlandı. Buket Aydın ve Erce Baykal Yargıtaya başvurma talebinde bulunmayacaklarını ibraz etmeleri sebebiyle boşanmada aynı gün bitmiş oldu.

Ünlü Sunucusu Buket Aydın’ın Estetiksiz Fotoğrafları Şoka Uğrattı!

Buket Aydın;  “Durup Dinlenip Yeni Bir Yola Çıkmak İstiyorum”

Ünlü sunucu Buket Aydın  “Yepyeni bir hayat” sinyallerini Kanal D’den ayrılırken yaptığı konuşmada vermişti. Buket Aydın; “16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Buket Aydın Kimdir?

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler