Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Buket Aydın Operasyon Bölgesinden Fotoğraf Paylaştı, Nazlı Çelik Trend Oldu!

Buket Aydın Operasyon Bölgesinden Fotoğraf Paylaştı, Nazlı Çelik Trend Oldu!

-

Buket Aydın, PKK/YPG’lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeyi ziyaret ederek “saldırsanız da buradayız” dedi. Sosyal medya hesabından bu görüntüleri paylaşan Buket Aydın, Nazlı Çelik’le kıyaslanınca sosyal medya biranda karıştı. Buket Aydın neden Nazlı Çelik’le kıyaslandı? Sosyal medya kullanıcıları bu duruma ne dedi? Tüm detaylar haberimizde…

Ünlü Sunucusu Buket Aydın’ın Estetiksiz Fotoğrafları Şoka Uğrattı!

Buket Aydın Operasyon Bölgesinden Fotoğraf Paylaştı, Nazlı Çelik Trend Oldu!

Buket Aydın’ın Hak Ettiği “Altın Kelebek”

Buket Aydın, PKK/YPG’lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeyi ziyaret ederek “saldırsanız da buradayız” dedi. Bölgede çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Buket Aydın’a makyajlı olduğu için bazı kullanıcılardan tepki geldi. Buket Aydın’a ilk tepki  CHP’li Mehmet Bekaroğlu’dan geldi. Bekaroğlu, Aydın’ın pozları için “Siz sanki defileye çıkmış poz veriyorsunuz. O kadar boyanmaya nasıl zaman buldunuz” ifadelerini kullandı. Buket Aydın’dan Mehmet Bekaroğlu’na tepki gecikmedi.

Buket Aydın Kimdir?

Buket Aydın, “Ailemizi geride bırakıp canımızı hiçe sayıp her türlü riski alıp Akçakale’den tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışırken terör örgütünün hedefi olmak bizi şaşırtmıyor da sizlerin hedefi olmak çok şaşırtıyor doğrusu @MBekaroglu” şeklinde cevap verdi. Bu tartışmanın yanı sıra Buket Aydın’ın bu pozları,  Nazlı Çelik’le kıyaslandı.

Nazlı Çelik Trend Oldu!

Nazlı Çelik Kimdir?

Buket Aydın’ın paylaştığı fotoğraflar sosyal medya da çok konuşuldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Buket Aydın ve Nazlı Çelik’in askerlerle çektirdiği fotoğrafları birleştirerek eleştirdi. Övge yağdırılan Nazlı Çelik Twitter’da da gündem oldu.

Buket Aydın Operasyon Bölgesinden Fotoğraf Paylaştı, Nazlı Çelik Trend Oldu!
Buket Aydın Operasyon Bölgesinden Fotoğraf Paylaştı, Nazlı Çelik Trend Oldu!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!...

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!…

0
Son dönemlerde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı İrem Derici, önümüzdeki hafta 28 Eylül Salı akşamı ilk kez Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak....
"Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?"

“Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?”

Duygu Güneş' ten Manidar Gönderme

Şarkıcı Duygu Güneş’ ten Manidar Gönderme…