Çarşamba, Ocak 26, 2022
Ana SayfaDizilerKalp Yarası 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hande İle Yaman Amaçlarına Ulaşıyor!

Kalp Yarası 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Hande İle Yaman Amaçlarına Ulaşıyor!

-

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kalp Yarası, 26. yeni bölümüyle 27 aralık pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Adnan, geçirdiği bir kaza sonucu hayatını kaybeder. Hande, Adnan ölmeden önce onunla görüşür. Onun ölümünden sonra Hande, Adnan’ı kendisinin öldürdüğünü söyler. Azade, ne kadar da boşanmış olsa Adnan’ın ölümüyle derinden sarsılır. Kalp Yarası 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Hande ile Yaman, sonunda amaçlarına ulaşıyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Hande İle Yaman Amaçlarına Ulaşıyor!

Kalp Yarası 26. bölüm 2. fragmanında; Konakta Adnan’ın yası tutulurken, Hande ile Yaman geliyor. Hande, Azade’ye onun gelini olduğunu kendisini Yaman’la evlendiğini ve onun da Adnan’ın oğlu olduğunu söylüyor. Herkes büyük bir şok yaşıyor. Hande ile Yaman, artık o konağın kendilerine ait tapulu malları olduğunu açıklıyor.

İşte Kalp Yarası 26. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1474800555625177094

KALP YARASI 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Azade, Şahin’den Ayşe’yi Ferit’e ister. Şahin, torununu Ferit’e verir. Ancak, düğününün en iyi şekilde yapılmasını ister. Betül, kendisinden boşanmak isteyen Yaman’ın üzerine arabasını bilerek sürüp ona çarpar. Yaman, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır.

Yaman, kendisine geldikten sonra polislere ifade vermesi gerekir. Betül, onun kendisinin ismini vermesinden korkar. Ama Yaman, kendisine çarpanı görmediğini söyler. Hüseyin, serbest bırakılır. Eve gelip kendisinin hapse girmesine engel olmadığı için Zümrüt’e çok kızar.

Zümrüt, evi terk eder. Ferit ile Ayşe’nin nişanları olur. Hemen, haftaya Ferit düğün hazırlıklarına başlar. Şahin, Ayşe’nin kına gecesini kendisinin yapacağını söyler. Ayşe ise ondan büyük bir kına gecesi istemediğini söyler. Azade, Ayşe’nin gelinliğini ve takılarını kendisi seçer.

Ona da, eski dik başlı huylarını bırakıp öyle konağa gelin olarak gelmesini istediğini söyler. Azade, Adnan’la bir celsede boşanır. Avukatına mal paylaşımı için ayrı bir dava açmasını ister. Adnan’ın, tüm mal varlığını Yaman’ın üzerine devrettiğinden haberi yoktur. Öte yandan Hande, bir an evvel akıl hastanesinden çıkmak ister.

Ama Zümrüt, onun iyileşmeden oradan çıkmasını istemez. Hande’nin doktoru onun hamile olduğunu anlar ve hemen ona verdikleri ilaçları keser. Betül’ü arayan Hande ona hamile olduğunu söyler. Betül, ona inanmayıp bir tanıdığını devreye sokar ve Hande’nin gerçekten hamile olduğunu öğrenir.

Bir boşanma protokolü hazırlatıp imzalar. Yaman’a Hande’nin hamile olduğunu söyleyip evi terk eder. Yaman, Zümrüt’e kızının hamile olduğunu açıklar. Zümrüt, Hande’yi akıl hastanesinden çıkarmaya razı olur. Yaman, Adnan’ı babası zannettiği adamın mezarına çağırır.

Ona, yıllarca yaşadıklarını anlatıp o malları ona geri devir etmeyeceğini söyler. Tüm mal varlığını Azade’den kaçırmaya çalışan Adnan, beş parasız kalır. Bitkin bir şekilde Ferit’in düğününe gider ve düşüp yere yığılır.

Kalp Yarası 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Adnan’ı Hande Mi Öldürüyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

Gülşen Yine Sahne Kıyafetiyle Gündem Oldu

0
Son günlerde sahne kıyafetleriyle eleştirilen Gülşen geçtiğimiz gün bir açıklama yapmıştı. Dün akşam sahneye çıkan Gülşen yine sahne kıyafetiyle olay oldu. Sosyal medyadan kötü...
Emre Karayel Baba Oldu

Emre Karayel Baba Oldu