Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerKalp Yarası 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ayşe İstanbul'a Dönmeye Karar Veriyor!

Kalp Yarası 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ayşe İstanbul’a Dönmeye Karar Veriyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 22. yeni bölümüyle 29 kasım pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mirza, hasta olan manevi kardeşi Elif için Ayşe’nin böbreğini almaya zorlanır. Son anda Mirza, Ayşe’yi ameliyat etmeden vazgeçer. Ayşe, evinin önüne bırakılır. Betül, Hande ile Yaman’ı kendi yatağında görür. Ayşe, kendisini zehirleyen kişinin Hande olduğunu anlar. Silahını alıp Hande’nin karşısına çıkar. Kalp Yarası 22. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ayşe, İstanbul’a dönmeye karar veriyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Ayşe İstanbul’a Dönmeye Karar Veriyor!

Kalp Yarası 22. bölüm 1. fragmanında; Ayşe’nin dedesi uzaktan Hande’ye ateş ediyor. Kendisinin Ayşe’nin dedesi olduğunu açıklıyor. Ayşe ise, kendisinin kimsenin torunu olmadığını söylüyor. Hande, gözaltına alınıyor. Artık olanlardan çok sıkılan Ayşe, İstanbul’a dönmeye karar veriyor. Ferit ile Azade, onu bu kararından döndürmeye çalışıyor.

İşte Kalp Yarası 22. bölüm 1. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1463581720922497033

 

KALP YARASI 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Mirza, manevi dedesinin emriyle öz torunu Ayşe’nin böbreğini alıp, diğer torunu Elif’e nakletmesini ister. Ayşe, bayıltılıyor. Ama Mirza, onun böbreğini almak istemez. Dedesi, gelip Mirza’ya silah çeker. Mirza ise, Ayşe’nin bu ameliyata hazır olmadığını ikna eder.

Ayşe, yarı baygın evinin önüne bırakılır. Azade, Ayşe’nin eve geldiği haberini Ferit’e verir. Ayşe, başına gelenlerden habersiz hala kaybettiği bebeği için üzülür. Hande, iş bahanesiyle Betül’ü İstanbul’a gönderip Yaman’la birlikte olur. Betül, İstanbul’dan erken döner.

Onları kendi yatağında birlikte görür. Ama onlara bir şey belli etmeden evden çıkıp Yaman’ı arar. Ona İstanbul’dan döndüğünü beş dakikaya evde olacağını söyler. Hande, Betül’ün görmesi için iç çamaşırını özellikle yatak odasında bırakır. Betül o iç çamaşırını paket yapıp Hande’nin evine gider.

Yaman’da çağırıp onun yanında kutuyu açtırır. Hande’ye, Yaman’la arasını bozmak için böyle bir oyun oynadığını bildiğini söyler. Zümrüt, kızının bunu da yapmış olacağına inanamaz. Eve gittikten sonra Yaman’a her şeyi bildiğini, asla ondan boşanmayacağını Hande’yi amacına ulaştırmayacağını söyler.

Hüseyin’in davası görülür. Ferit, Baha’nın videosunu hakime izletir. Hüseyin, tutuklu yargılanmak üzere tekrar ceza evine atılır. Ferit’in aklına Hande’nin Ayşe’nin yediği bir şeyden zehirlendiğini söylemesi takılır. Onun karşısına çıkıp bunu nereden bildiğini, Ayşe’yi onun mu zehirlediğini sorar. Hande ise, inkar eder.

Ayşe, Mirza’nın yanına gidip onda kendisinin çocukluk fotoğraflarının ne aradığını sorar. Mirza ise, onun ilkokul arkadaşı olduğu yalanını uydurur. Ayşe, zehirlendikten sonra hastanede Hande’nin başındaki hemşireyi görüntülü aradığını hatırlar. Azade’nin silahını alıp Hande’yi arayıp buluşur.

Ayşe, silahını Hande’ye doğrultup kendisini defalarca kez öldürmeye çalıştığını ama bebeğini öldürmesini affetmeyeceğini söyler. Bu arada Zümrüt, kızının Ayşe’yi zehirlediğini anlar ve merdivenlerden yuvarlanır. Ferit’i arayıp ondan yardım ister. Bu arada Hande, Ayşe’nin elinden silahı almaya çalışır.

Kalp Yarası 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ayşe Hande’den İntikamını Alabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...