Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaDizilerMisafir 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Gece Annesini Evden Kovuyor!

Misafir 3. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Gece Annesini Evden Kovuyor!

-

Fox Tv’nin yeni dizisi Misafir, 3. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Erdem, Gece’nin gerçek ismini öğrenir. Onunla İstanbul’a yüksekten bakıp konuşur. Gece, Erdem’e sarılıp kendisinin Gece değil Güneş olarak kalmak istediğini söyler. Her şeyi hatırlayan Gece, tekrar eski hayatına geri dönmek istemez. Kendisini Erdem’in yanında güvende hisseder. Misafir 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Gece, annesini evden kovuyor.

Perşembe Dizileri 2021

Gece Annesini Evden Kovuyor!

Misafir 3. bölüm 3. fragmanında; Nalan, gecenin yanında kalmaya başlıyor. Gece, annesine her şeyi hatırladığını ve onunla yine o hayata dönmek istemediğini söylüyor. Nalan, Erdem’in onun hakkında gerçekleri öğrenince onu istemeyeceğini söylüyor. Gece, annesini evden kovuyor.

İşte Misafir 3. bölüm 3. fragmanı…

MİSAFİR 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Gece, Balım’ın kumbarasını denizden çıkarır. Erdem, Gece’yi alıp eve getirir. Tunç, Gece’nin ilanını görüp arar. Giray’ın komiser olduğunu öğrenince hemen telefonu kapatır. Ama Giray, onun numarasından kim olduğunu araştırıp öğrenir. Onun pek çok suçtan sabıkalı olduğunu öğrenince yerini bulup karşısına çıkar.

Tunç, Giray’ın elinden kaçmayı başarır. Giray, Tunç’un fotoğrafını Gece’ye gösterir. Ama o, tanımadığını söyler. Gece, çocukların verdiği isimle Güneş, Erdem’in kendisine karşılıksız iyilik yapmasını istemez. Öyle olunca da Erdem, ona evde kalıp çocuklara bakmasını karşılığında ona maaş vereceğini söyler.

Çocuklar, Güneş ismini verdikleri Gece’yi benimserler. Özellikle Toprak, onu annesinin yerine koyar. Betül, Erdem’in Güneş’i işe aldığını öğrenir ve kıskandığını çok belli eder. Erdem, Betül’ü uyarır ve eğer çocuklarını üzecek şeyler yaparsa bir daha evlerine gelmemesini ister. Ertesi gün Güneş gidip Betül’le konuşur.

Ondan, Erdem’le arasında bir şey olmayacağını sadece kendisinin yaşamaya çalıştığını söyler. Tunç, Nalan’ı hırsızlık yapması için bir yere gönderir. Nalan, bir kasa dolusu altını görünce altınları Tunç’a vermek istemez. Hemen Giray’ı arayıp Gece’nin annesi olduğunu söyler. Giray, Nalan’a alıp Erdem’in evine götürür.

Nalan, Gece’ye sarılıp onun annesi olduğunu söyler. Gece, hiçbir şey hatırlamamış gibi yapıp onu iter. Erdem, Nalan’a onun hiçbir şey hatırlamadığını onun için bir yabancı olduğunu söyler.

Misafir 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gece Geçmiş Hayatına Tekrar Dönmek İstemiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Malik'in Ölümü Davut'un Üzerine Mi Kalacak

Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Malik’in Ölümü Davut’un Üzerine...

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar, 9. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Davut, Malik’e yüzlerce madencinin geleceğini, kızlarının istikbalini Ali’nin eline...