Perşembe, Ekim 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Kalp Yarası 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayşe Hamile Olduğunu Öğreniyor!

Kalp Yarası 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ayşe Hamile Olduğunu Öğreniyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Kalp Yarası, 16. yeni bölümüyle 18 ekim pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ferit, karşıdan gelen arabayı görmez ve kaza yapar. Ayşe, kendisine gelir gelmez Ferit’i kurtarmak için çevreden yardım ister. Ferit, hastaneye yetişir. Hande, gelinliğini giyip Ferit’in karşısına çıkar. Ferit, herkesin içinde Hande’ye onun hafızasını yerine getirmek istediğini söyleyip tüm olanları açıklar. Kalp Yarası 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ayşe, hamile olduğunu öğreniyor.

2021 Pazartesi Dizileri

Ayşe Hamile Olduğunu Öğreniyor!

Kalp Yarası 16. bölüm 2. fragmanında; Ferit, Ayşe’ye artık serbest olduğunu istediği şehirde yaşayabileceğini söylüyor. Azade, Adnan’ın hemşiresini evden kovuyor. Hande, gerçeklerin ortaya çıkacağı için tutuşmaya başlıyor ve annesinden yardım istiyor. Ayşe, baş dönme şikayetiyle gittiği hastanede hamile olduğunu öğreniyor.

İşte Kalp Yarası 16. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1448694232718450695

KALP YARASI 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Ferit, Ayşe’yle konuşmak için onun evine gider. Ayşe, Ferit’ten boşanmak istediğini açıklar. O sırada Hande’den ikisine de video gelir. Ayşe, Ferit’ten hemen onun kendisini attığı yeri öğrenip koşar. Oraya vardıklarında Ayşe, Hande’nin yaşadığını anlar.

Hande, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Hastanede kan gerekir. Ayşe, Hande’ye hiç düşünmeden kanını verir. Zümrüt, Ayşe’nin kızının hayatını kurtardığını öğrenince onu sarılıp teşekkür eder. Hüseyin’i de ihbar etmek için büyük yemin ettiği aklına gelir ve kızının bu yüzden ölümle pençeleştiğini düşünür.

Hüseyin, Zümrüt’ün kendisini ihbar edeceğini anlayıp hemen suçu üstlenecek birini bulur. Baha’yı öldürdüğünü söyleyen biri teslim olur. Ayşe’nin de masum olduğu ortaya çıkıp serbest bırakılır.

Yaman, Hande’nin başına gidip ona kalbi olduğunu, onu söküp atamayacağını söyleyip göz yaşı döker. Hande gözlerini açar. Ancak Ferit’le evleneceğini ve düğüne üç gün kaldığını zanneder.

Azade, Ferit’le konuşup hazır Hande’nin düğün şokunu hatırlamazken onun Hande’yle evlenmesini ister. Ferit, annesine bunu yapamayacağını, Ayşe’yi çok sevdiğini söyler. Adnan, Azade’nin yönetim kurulu kararıyla otel için tüm mal varlıklarını ipotek edip kredi çektiklerini öğrenir.

Şirkete gidip bunun riskli bir durum olduğunu yönetim kuruluna anlatır. Azede, yönetim kurulunun başkanlık için oylamasını ister. Herkes Azade’nin başkanlığı için oy verir. Adnan, en çok Yaman’ın kendi aleyhine oy kullanmasına üzülür.

Onu karşısına alıp kendisini büyük halay kırıklığına uğrattığını söyler. Ferit, Ayşe’nin evinde sızıp kalır. Ertesi gün boşanma protokolünü üzülerek imzalar. Ayşe, Ferit’le son kez birlikte vakit geçirmek ister. İkili pikniğe gider. Dönüşte, Ferit karşıdan gelen aracı görmez ve kaza yapar.

 Kalp Yarası 16. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ayşe Ferit’in De Hayatını Kurtarıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya İle Aras Sevgili Mi Oluyor

Sadakatsiz 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya İle Aras Sevgili Mi...

0
Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 35. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Aras, adını hatırlıyor. Hastanenin sisteminde bir hata oluşuyor...