Cuma, Temmuz 30, 2021
Ana Sayfa Diziler Kahraman Babam 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Uğur Kundakçıların Peşini Bırakmıyor!

Kahraman Babam 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Uğur Kundakçıların Peşini Bırakmıyor!

-

Show Tv’nin yeni dizisi Kahraman Babam, 3. yeni bölümüyle 21 haziran pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Karısının ölümüne neden olan yangının, diğer yangınlarla bağlantısı olduğunu anlayan Uğur, bu çetenin ele başını bulmak için çıktığı yolda her geçen gün kızından uzaklaşır. Uğur, her ne olursa olsun kızının velayetini almaktan vazgeçmez. Kahraman Babam 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Uğur, kundakçıların peşini bırakmıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Uğur Kundakçıların Peşini Bırakmıyor!

Kahraman Babam 3. bölüm 2. fragmanında; Ömrüm, babasını çok özlüyor. Uğur, Yonca’nın kendisine inanacağı günü bekliyor. Öbür taraftan da, bu kundaklama olaylarını yapan asıl şebekenin başını bulmak için uğraşıyor.

İşte Kahraman Babam 3. bölüm 2. fragmanı…

KAHRAMAN BABAM 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Uğur, eşini bir yangında kaybeder. Kızı Ömrüm’ü ise, karısının ailesi alır ve Uğur’a vermek istemez. Cem’le önceden çok yakın arkadaş olan Uğur, eşini kaybettikten sonra onunla da arası bozulur. Ömrüm, dayısının karısı Zehra’ya zorla anne deyip, onlarla yaşamaya başlar.

Kontrol manyağı olan Zehra Ömrüm’ü, çoğu zaman okula bile göndermez. Uğur, karısının ölümünden sonra gittiği yangında aynı adamı görüyor ve bunun bir kundaklama olduğundan emin olur.

Yavuz, tüm bu kundaklama olaylarını yaptıran sigorta şirketi sahibidir. Yonca’yı da büyüten dayısıdır. Yonca Ömrüm’de, kendi çocukluğunu görüyor. Uğur, kızının velayetini almak için dava açar. Adli psikolog olan Yonca, Ömrüm’ü babasıyla buluşturmak için evinden alır.

Uğur ise, tam kundakçıyı bulmuşken adam başka bir arabanın çarpmasıyla hayatını kaybeder. Karakola götürülen Uğur, nezarethaneye atılır. Adama çarpan kişinin kullandığı araba ise ölen adamın arabası çıkınca işler karışır.

Komiser Uğur’u, bir süre daha göz altında bırakır. Öyle olunca Uğur, Ömrüm’le olan görüşmesine gidemez. Ömrüm, babasının gelmemesiyle büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Tabi Zehra’da, Ömrüm’ü babası üzerinden doldurmaya devam eder.

Uğur, Yonca’nın odasına özür dilemek için gider. Onun kimliğini ve anahtarını alıp, sorgu odasında olan diğer kundakçıyı konuşturmak için onun odasına girer. Boğazını sıkıp, karısının öldüğü ve diğer çıkardıkları yangınların nedenini öğrenmeye çalışır.

 Kahraman Babam 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yonca Uğur’a İnanacak Mı?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Tahsin Şimal'i Şirkete Alıyor

Kazara Aşk 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tahsin Şimal’i Şirkete Alıyor!

0
Star Tv'nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kazara Aşk, 5. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Civan, Şimal'den ayrılmamak için kendisini çatılara atıp...
Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı

Seda Bakan Olmazsa Olmazlarını Açıkladı