Cuma, Haziran 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Kağıt Ev 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülsüm İnci'nin Ölüm Haberiyle Yıkılıyor!

Kağıt Ev 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülsüm İnci’nin Ölüm Haberiyle Yıkılıyor!

-

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Kağıt Ev, 5. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İnci’nin cesedi bulunur. Mert ile İnci’nin sevgili olduğunu ortaya çıkmasından sonra gözler ona çevrilir. Cihan, kendisine yüz vermeyince Azra, çok sinirlenir ve Aylin’in yanına gidip birine dava açmak istediğini söyler. Kağıt Ev 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gülsüm, İnci’nin ölüm haberiyle yıkılıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Gülsüm İnci’nin Ölüm Haberiyle Yıkılıyor!

Kefaret 5. bölüm 2. fragmanında; İnci’nin öldüğünü Gülsüm’e, Cihan ile Aylin söylemek zorunda kalıyor. Gülsüm, kızının ölüm haberiyle yıkılıyor. İnci’nin cenazesi göz yaşları içinde nefnediliyor.

İşte Kağıt Ev 5. bölüm 2. fragmanı….

KAĞIT EV 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Aylin ile Cihan, İnci’nin cesedini yerinden alıp atmaya götürürken orman yolunda kaza yaparlar. Tutanak tutmamaya onları razı eden Cihan, arabanın patlayan tekerini değiştirmeye koyulur. O sırada Cihan’ın kaza yaptığını öğrenen polis yardım için gelir.

Cihan, polisle birlikte arabanın tekerini değiştirip İnci’nin cesedini götürüp deniz kenarındaki uçurumdan aşağı atar. Cemre, anne ve babasının evde olmadığını görünce panikler. Annesiyle babasının kendisini ihbar ettiğini düşünmeye başlar. Gülsüm’de, onların emniyette olduğunu, kızlarından bir haber aldığını düşünür.

Aylin ile Cihan, sabaha karşı eve gelir. Evdekilere kaza geçirdiklerini söylerler. Ertesi gün Cihan, Cemre’yi alıp doktor arkadaşına götürür. Ondan, kızının hırçınlıklarının nedenini bulmasını ister. Cemre, doktorla da dalga geçer. Aylin’de, onun doktora bir şey anlatmasından korkar.

Mert ile İnci’nin abisi, İnci’nin telefonunu alan kişinin üzerine yürür ve Bülent onları nezarete atar. Aylin ile Cihan, Mert’in İnci’yle ilişkisinin ortaya çıkmadan durumu Bülent’e anlatmaları gerektiğini düşünüp onu akşam yemeğine davet eder. Yolda Cihan, takip edildiğini anlar.

Mert’i eve gönderip adamlarla konuşur. Adamlar kendisini alıp ceza evine götürür. Karşısına çıkan kişi Cihan’a, kendisinin Aylin’in babası olduğunu, bir gün önce yıllar sonra kızının ilk kez yanına geldiğini ve annesini neden öldürdüğünü sorduğunu söyler. Cihan’a, kendisini hapisten kurtarmasını ister.

Eğer kurtarmazsa herkesin Aylin’in babasının yaşadığını ve annesinin katili olduğunu öğreneceğini söyler. Cihan, ne yapacağını bilemez halde oradan ayrılır. Bülent eve gelir.

Daha Aylin, Mert ile İnci’nin ilişkisini anlatamadan televizyonda Azra’nın programına Gülsüm’ün komşusu konuk olur. Kadın, Mert ile İnci’nin ilişkisi olduğunu, onu o gün evin önünde gördüğünü söyler.

Kağıt Ev 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Aylin Cihan’la Azra’nın İlişkisini Öğreniyor…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Berk Cankat Kendisine Gelen Senaryoyu Okuyunca Çıldırdı

0
Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile ilk kez ekranlarda izlediğimiz oyuncu Berk Cankat kendisine gelen senaryoyu okuyunca çıldırdı. Oyuncu tepkisini sosyal medya hesabından paylaştı....

Yalova’da Bülent Ersoy Şaşkınlığı

Şeyma Subaşı Bebeğini Kaybetti!