Ana SayfaDizilerKefaret 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep'in Bulduğu Mektupta Ne Yazıyor?

İlgili Postlar

Kefaret 27. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep’in Bulduğu Mektupta Ne Yazıyor?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Kefaret, 26. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mehdi, Selena’nın avukatlığını bırakıyor. Hakim, Sude’nin velayetini Selena’ya veriyor. Zeynep, mahkemede fenalık geçiriyor. Sude, hastalanıp hastaneye kaldırılıyor. Ali, Zeynep’i hastaneden kovuyor. Selana’yı tehdit edip ondan para istiyor. Kefaret 27. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Zeynep’in bulduğu mektupta, ne yazıyor?

Pazar Dizileri 2020

Zeynep’in Bulduğu Mektupta Ne Yazıyor?

Kefaret 27. bölüm 1. fragmanında; Zeynep, Ayşe hanım ve çocuklarla birlikte Sinan’ın evine yerleşiyor. Sinan, taksicilik yapmaya başlıyor. Zeynep’te, Meltem’in kreşinde işe başlıyor. Ayşe, eve birilerinin saldırdığı haberini veriyor. Zeynep, Ayşe hanımın odasında bir mektup buluyor.

İşte Kefaret 27. bölüm 1. fragmanı…

KEFARET 26. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Sinan, tayininin uzak bir yere çıktığını ve kendisinin de bunu kabul etmeyip istifa ettiğini Zeynep’ten gizliyor. Zeynep, Sinan’ın hallerinden onun kendisinden bir şeyler sakladığını anlıyor. Emre’yi arayıp Sinan’ın işinden istifa ettiğini öğreniyor. Sinan, tayininin çıkmasının altında Mehdi’nin olduğunu anlıyor.

Müşteşar’la Mehdi’nin bağlantısını öğrenip onunla buluşuyor. Sinan, Müşteşar’a deşifre etmemek için bir hafta süre veriyor. Eğer, işinden istifa etmezse onu deşifre edeceğini söylüyor. Bahri’nin eşi Emine, yıllar sonra hamile kalmanın mutluluğunu yaşıyor ve eşini arayıp müjde veriyor.

Emine, yolda saldırıya uğrayıp hastaneye kaldırılıyor. Bahri, hastaneye gittiğinde bebeğini kaybettiğini öğreniyor. Mehdi, Bahri’yi arayıp geçmiş olsun diliyor. Bahri, bu işin içinde de Mehdi’nin olduğunu öğreniyor. Alp’le birlikte Mehdi’nin ve oğlunun yaptığı yolsuzlukları basına veriyor.

Selana, Mehdi’yi avukatlıktan azlediyor. Ama Ali’den peşini kurtaramıyor. Mahkeme günü geliyor. Hakim, Sude’nin velayetini Selena’ya veriyor. Bunu duyan Zeynep, fenalık geçiriyor. Sude’de, bayılıyor ve ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Ali, ambulansa binen Zeynep’i yaka paşa dışarı atıyor.

Ahmet, Arzu’yu bulmak için her gün onun mahallesine gidiyor. Arzu’nun tanıdıkları Ahmet’e her seferinde dayak atıp gönderiyor. Ahmet, Arzu’ya ulaşana kadar her gün onu aramaya bir mahalleye gidiyor.

Zeynep, Ahmet’ten Sude’yle ilgilenmesini istiyor. Sude’nin zatürre olduğu anlaşılıyor. Zeynep, çiftliği boşaltıp Münevver’in evine yerleşiyor. Gizlice hastaneye gidip Suda’yi görmek istiyor. Ancak Ali, Zeynep’i hastaneden dışarı atıyor.

Kefaret 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep’in Hayatı Kabusa Dönüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler