Ana SayfaDizilerKaderimin Oyunu 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asiye İle Mahir'in Evli Olmadığı...

İlgili Postlar

Kaderimin Oyunu 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asiye İle Mahir’in Evli Olmadığı Ortaya Çıkıyor!

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Kaderimin Oyunu, 6. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Necmi, Asiye’yi tehdit ediyor. Mahir, babasından para isteyip Necmi’yi susturuyor. Raci, Mahir ile Asiye’nin evli olmadığını öğreniyor. Zahide, durumu öğrenip DNA testi yaptırıyor. DNA sonuçları herkesi şoke ediyor. Zahide’nin çocuklarının babası Mahir çıkıyor. Kaderimin Oyunu 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Asiye ile Mahir’in, evli olmadığı ortaya çıkıyor.

Cuma Dizileri 2021

Asiye İle Mahir’in Evli Olmadığı Ortaya Çıkıyor!

Kaderimin Oyunu 1. bölüm 1. fragmanında; Mahir, DNA testini kimin ne amaçla yaptığının hesabını soruyor. Asiye’yle nikahları olmadığını itiraf ediyor. Helin, Cemal’in kendisinden uzaklaştığını ve bir aralarında bir kadın olduğundan şüpheleniyor. Cemal, Asiye’yle koruda buluşup ondan vazgeçemeyeceğini söylüyor. O sırada Helin, Cemal’in koruda olduğunu öğreniyor. Helin, onları görecek mi?

İşte Kaderimin Oyunu 7. bölüm 1. fragmanında…

KADERİMİN OYUNU 6. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Necmi, Asiye’nin karşısına çıkıyor ve onun mahalleden eski arkadaşı olduğunu söylüyor. Asiye, ona sarılıp kendisini dışarıda beklemesini istiyor. Dışarı çıktığında Asiye, tüm olanları ona anlatıyor. Necmi, önce onun yaşadıklarına üzülüyor. Sonra, Mahir’in kendisiyle konuşmasını istiyor.

Asiye Mahir’e, Necmi’nin ondan para isteyeceğini söylüyor. Oda, babasından mecbur kalıp para istiyor. Harun, hemen Mahir’in istediği beş yüz bin lirayı onun hesabına aktarıyor. Raci ise, babasının Mahir’in hesabına bu parayı aktardığını öğrenip ondan bunun hesabını soruyor. Oda, paranın kendisinin olduğunu ve karışamayacağını söylüyor.

Raci, bunun üzerine Mahir hakkında bir araştırma yaptırıyor ve onun hiç evlenmemiş olduğunu öğreniyor. Gidip bunu Zahide’ye söylüyor. Zahide, Mahir ile Asiye’nin evli olmadığını öğrenince hemen DNA testi almak için onların bardaklarını alıyor ve teste gönderiyor.

Helin, elbisesini Nergis’in boyadığını öğrenince hemen Celal durumu kapatmak için kızıyla konuşup ondan özür dilemesini sağlıyor. Mahir, Necmi’ye istediği parayı verip onu susturuyor. Ama Necmi, Cemal’le de konuşuyor ve onu da tehdit ediyor. Cemal Necmi’yi, şoför olarak işe alıyor.

Bunu Mahir ile Asiye’de öğrenince işler karışıyor. Nergis, Necmi’yi Mahir’e para verdiğinde ona haksızlık ettiğini anlayıp ondan af diliyor. Zahide ile Raci, büyük bir sürpriz yapıp DNA testin açıklamak istiyor. Ancak DNA test sonuçları Harun’un eline geçiyor ve testi açıp okuyor. Nergis ile Umut’un Mahir’in çocukları olduğunu herkes duyuyor.

Harun, bu testi kimin neden yaptırdığını anlayamıyor. Ancak, torunlarının kendisinden olduğunu öğreniyor. Ama Mahir’in, Asiye’yle hala evli olmadığını anlıyor.

Kaderimin Oyunu 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cemal Asiye’den Kendisine Dönmesini İstiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler