Ana SayfaDizilerİyilik 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Damla Sinan'n Kız Arkadaşı Olarak Eve...

İlgili Postlar

İyilik 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Damla Sinan’n Kız Arkadaşı Olarak Eve Geliyor!

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi İyilik, 5. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Damla ile Neslihan, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılıyor. Neslihan, Damla’nın hamile olduğunu duyunca Murat’tan hemen boşanmak istiyor. Ama onun bebeğini düşürdüğünü kendisinden sakladığını öğrenince Murat’la boşanmaktan vazgeçiyor. Murat, Damla’ya para verip ondan kurtulduğunu düşünüyor. Damla ise Koray’la birlikte bir plan yapıp Sinan’la yakınlaşıyor. Bir ay sonra Damla, Sinan’ın kız arkadaşı olarak eve geliyor.

Cuma Dizileri 2022

Damla Sinan’n Kız Arkadaşı Olarak Eve Geliyor!

İyilik 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Neslihan, arabanın kontrolünü kaybedip kaza yapıyor. Damla ile Neslihan, hastaneye kaldırılıyor. Murat, karısının ve Damla’nın kaza geçirdiğini öğrenip hastaneye koşuyor. Öte yandan Sinan, Şahika’nın gerçek annesi olmadığını öğrenip ona gerçek annesinin kim olduğunu soruyor. Yıllarca kendisinin kandırıldığını düşünen Sinan, trafikte birileriyle kavgaya tutuşuyor.

İYİLİK 5. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Koray onu yaralı bir şekilde bulup evine götürüyor. Şahika, Neslihan’ın kazasını duyuyor. Neslihan, Murat’ın sevgilisinin Damla olduğunu annesinden saklıyor. Şahika, Murat’ın gerçekleri Sinan’a söylemesini affetmiyor ve onu şirketten kovuyor. Murat ise, onu tehdit edip gitmiyor.

Neslihan, Damla’nın hamile olduğunu öğrendikten sonra ona Murat’tan hemen boşanacağını söylüyor. Hatta evine gidip boşanma dilekçesini verdiğini söylüyor. Hastanede Murat’ın kendisini terk etmesine dayanamayan Damla, sinir krizi geçirip bebeğini kaybediyor. Damla, Neslihan’a bebeğini düşürdüğünü söylemiyor. Üstüne bir de bebeğinin odasını ona gösteriyor.

O sırada Murat Neslihan’ı arayıp Damla’nın bebeğini düşürdüğünü öğrendiğini söylüyor. Neslihan, Damla’nın kendisine yalan söylemesi karşısında ona Murat’tan boşanmayacağını söylüyor. Murat, Şahika’nın gizli işlerinin peşine düşüyor. Damla’nın kaldığı eve satışa çıkartan Murat ona yakalanıyor.

Murat, Damla’ya ilişkilerinin bittiğini söyleyip ona yüklü bir para gönderiyor. Ondan kurtulduğunu zannedip rahatlayan Murat Neslihan’a, Damla’dan kurtuldukları müjdesini veriyor. Neslihan, Damla’dan kurtulabileceğine pek inanmıyor. Damla, Koray’ın yanına gidip onunla bir plan yapıyor.

Koray’ın istediği tek şey Neslihan’ın Murat’tan boşanması olduğu için Damla, onunla iş birliğini kabul ediyor. Ama önce Neslihan’ın evine gidip onu rahatsız ediyor. Murat eve gelip onu evden zor gönderiyor. Sonra Koray’ın dediği yere gidip Sinan’la tanışıyor. Aradan bir ay geçiyor.

Neslihan, Sinan’ın bir ay sonra evleneceği kızla tanıştırmak için evlerine geleceğini öğrenip hazırlık yapıyor. Heyecanla çalan kapıyı açıyor ve karşısında Sinan’la birlikte Damla’yı görüyor. Murat ile Neslihan, onları görünce donup kalıyor.

İyilik 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Neslihan Damla’dan Kurtulamıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler