Ana SayfaDizilerİyilik 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şahika İle Neslihan'a Büyük Şok!

İlgili Postlar

İyilik 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Şahika İle Neslihan’a Büyük Şok!

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi İyilik, 6. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Neslihan, Damla’nın ne yapmaya çalıştığını anlar ve Murat’la mutluymuş gibi davranır. Sinan, Damla’ya evlenme teklif ettiğini açıklar. Neslihan ise, hemen nişanlarını yapmalarını istediğini söyler. Damla, Koray’ı arayıp planlarının tutmadığını söyler. Bu arada Damla, Murat’ı kıskandırmak için elinden gelen her şeyi yapar. İyilik 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Şahika ile Neslihan’a, büyük şok!

Cuma Dizileri 2022

Şahika İle Neslihan’a Büyük Şok!

İyilik 6.bölüm 2. fragmanında; Damla, Murat’ı kıskandırmak için elinden geleni yapıyor. Nişan günü geliyor. Murat, Damla’nın yanına gidip bunu yapmamasını ikisinin de yanacağını söylüyor. O ise, zaten yandığını söylüyor. Tolga, o anların videosunu çekiyor. Murat, Sinan’ın babasını arayıp oğlunun annesi ve ablasına inat olsun diye beş para etmez bir kadınla evleneceğini söylüyor. Şahika, eski kocasını karşısında görünce fenalaşıp yere yığılıyor.

İşte İyilik 6. bölüm 2. fragmanı…

İYİLİK 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Neslihan, arabanın kontrolünü kaybedip kaza yapar. Damla ile Neslihan, hastaneye kaldırılır. Murat, karısının ve Damla’nın kaza geçirdiğini öğrenip hastaneye koşar. Öte yandan Sinan, Şahika’nın gerçek annesi olmadığını öğrenip ona gerçek annesinin kim olduğunu sorar. Yıllarca kendisinin kandırıldığını düşünen Sinan, trafikte birileriyle kavgaya tutuşur.

Koray onu yaralı bir şekilde bulup evine götürür. Şahika, Neslihan’ın kazasını duyar. Neslihan, Murat’ın sevgilisinin Damla olduğunu annesinden saklar. Şahika, Murat’ın gerçekleri Sinan’a söylemesini affetmez ve onu şirketten kovar. Murat ise, onu tehdit edip gitmez.

Neslihan, Damla’nın hamile olduğunu öğrendikten sonra ona Murat’tan hemen boşanacağını söyler. Hatta evine gidip boşanma dilekçesini verdiğini söyler. Hastanede Murat’ın kendisini terk etmesine dayanamayan Damla, sinir krizi geçirip bebeğini kaybeder. Damla, Neslihan’a bebeğini düşürdüğünü söylemez. Üstüne bir de bebeğinin odasını ona gösterir.

O sırada Murat Neslihan’ı arayıp Damla’nın bebeğini düşürdüğünü öğrendiğini söyler. Neslihan, Damla’nın kendisine yalan söylemesi karşısında ona Murat’tan boşanmayacağını söyler. Murat, Şahika’nın gizli işlerinin peşine düşer. Damla’nın kaldığı eve satışa çıkartan Murat ona yakalanır.

Murat, Damla’ya ilişkilerinin bittiğini söyleyip ona yüklü bir para gönderir. Ondan kurtulduğunu zannedip rahatlayan Murat Neslihan’a, Damla’dan kurtuldukları müjdesini verir. Neslihan, Damla’dan kurtulabileceğine pek inanmaz. Damla, Koray’ın yanına gidip onunla bir plan yapar.

Koray’ın istediği tek şey Neslihan’ın Murat’tan boşanması olduğu için Damla, onunla iş birliğini kabul eder. Ama önce Neslihan’ın evine gidip onu rahatsız eder. Murat eve gelip onu evden zor gönderir. Sonra Koray’ın dediği yere gidip Sinan’la tanışır.

Aradan bir ay geçer. Neslihan, Sinan’ın bir ay sonra evleneceği kızla tanıştırmak için evlerine geleceğini öğrenip hazırlık yapar. Heyecanla çalan kapıyı açar ve karşısında Sinan’la birlikte Damla’yı görür.

İyilik 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Neslihan Damla’nın Oyununa Gelmiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler