Magazin Haberleri » Diziler » İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Sarp İle Melisa’nın Evliliğini Kabulleniyor!
Leyla Sarp İle Melisa'nın Evliliğini Kabulleniyor
Leyla Sarp İle Melisa'nın Evliliğini Kabulleniyor

İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Sarp İle Melisa’nın Evliliğini Kabulleniyor!

Star Tv’nin yeni iddialı dizilerinden İyi Günde Kötü Günde, 3. bölümüyle 26 eylül cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde;  Sarp ile Leyla, iyice zıtlaşır. Leyla, Melisa ve Sarp’la birlikte yemek yemek zorunda kalır. Ama Leyla, o yemeğe yalnız gitmeye pek niyeti yoktur. Leyla. yemeğe kimi sevgilisi olarak götürecek. Hala Leyla’yı unutamayan Sarp, onun yanında başkasını görünce kıskanacak mı? İyi Günde Kötü Günde 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Leyla, artık Sarp ile Melisa’nın evliliğini kabulleniyor.


Cumartesi Dizileri 2020

Leyla Sarp İle Melisa’nın Evliliğini Kabulleniyor!

İyi Günde Kötü Günde dizisinin 3. bölüm 2. fragmanında; Leyla, artık Sarp ile Melisa’yı bir arada görmeye alışmak zorunda kaldığını hissedip pes ediyor. Melisa’ya, onların bir birlerine yakışan çok iyi bir çift olduklarını söylüyor. Yemekte sahneye çıkan Leyla, söylediği şarkıyla gözyaşları içerisinde kalıyor. Sarp ise, yaptığı şeyin pişmanlığını içinde yaşıyor.

İşte İyi Günde Kötü Günde 3. bölüm 2. fragmanı…

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE 2. BÖLÜM ÖZETİ!

Leyla, damat olarak karşısında Sarp’ı görünce donup kalır. Bir süre bakışan ikili daha sonra el sıkışır. Leyla, bu düğün organizasyonunu nasıl yapacağını düşünürken Aslıhan hanım onu yanına çağırır ve yakında işin başından gideceğini, yerine oğlunu bırakacağını söyler. Oğlunun yerine de onun geçmesini istediğini söyler.

Böyle bir terfi almışken Leyla, Sarp’ın nasıl düğün organizasyonunu yapacaktır düşünmeye başlar. Sarp, Leyla’ya bu organizasyonu yapmaması için evinin önüne gelip onunla konuşmak ister. Leyla, onun kafasından bir kova un döker ve sonra onunla konuşmaya gider. Onun istediğini duyunca Leyla arabadan inip uzaklaşmaya çalışırken yere düşer.

Sarp, hala unutamadığı ve ayrılmak zorunda kaldığı Leyla’nın bacağını pansuman eder. Leyla, terfiyi falan boş verip Aslıhan hanıma istifa ettiğini söylemek ister. Ancak o çok yoğun olduğun ve Melisa’ya düğün yerini göstermesini ister. Melisa, düğün yerini beğenmiyor ve gezerken havuza düşer.

Sarp, Leyla’nın düğün organizasyonu yapmaması için Leyla’yı şikayet eder. Bunu öğrenen Leyla, istifadan vazgeçip organizasyonu yapmaya karar verir. Bu durumu öğrenen Sarp, ne yapacağını bilemez.


 İyi Günde Kötü Günde 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sarp Leyla’yı Kıskanacak Mı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

İlk kez 2010 senesinde ekran karşısına geçen Kübra Kip hem güzelliği, hem de yeteneğiyle milyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir