Magazin Haberleri » Diziler » Hizmetçiler Dizisinin Yapımcısından Şok Karar Geldi! Dizi Final Mi Yaptı?
Hizmetçiler Dizisi Final Mi Yaptı
Hizmetçiler Dizisi Final Mi Yaptı

Hizmetçiler Dizisinin Yapımcısından Şok Karar Geldi! Dizi Final Mi Yaptı?

Hizmetçiler dizisi Kanal D ekranlarında hızlı bir çıkış yapmıştı. İlk üç bölümü yayınlanan dizi, virüs salgını nedeniyle setlerin durması nedeniyle çekimlerine ara vermişti. Cumartesi günleri ekranlara gelen dizinin reytingleri çok da kötü değildi aslında. Hizmetçiler dizisinin yapımcısından şok karar geldi. Dizi final mi yaptı? Detaylar haberimizde….


Cumartesi Dizileri 2020

Hizmetçiler Dizisi Final Mi Yaptı?

Hizmetçiler dizisinin yapım şirketi daha önce virüs salgını nedeniyle geçici bir süre setlerine ara verdiğini açıklamıştı. Yapım şirketinin yaptığı yeni açıklamaya göre, mücbir sebepler yüzünden diziye final yapma kararı aldıklarını açıkladı. Dizi resmi olarak yapılan açıklamaya göre final yaptığı kesinleşti. Henüz üç bölümü yayınlanan dizi ne yazık ki final yaptı ve yeni bölümlerinin çekilmeme kararı alındı.

HİZMETÇİLER 3. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Gülseren, videoyu seyrettikten sonra Ela’ya güvenmekten başka çaresi kalmaz ve ona o videoyu kimseye göstermemesini tembihler. Videoda, Gülseren’in gerçekten hamile olmadığının görüntüleri vardır. Ela, diğer hizmetçilerle görüştüğünde onlara da bu videonun gelip gelmediğini öğrenmek için onların ağzını arayacağını söyler.

Hizmetçileri çağırıp, aksini yaparak onlara videoyu seyrettirir. Ama Hacer, diğerlerini tembihleyip bu bilgiyi unutacaklarını söyler. Aras, Derin’i bulmak için onun arkadaşını bulur. Ondan Derin’in, avukat bir yakını olduğunu onunla sık sık görüştüğünü öğrenir ve avukatı bulup yanına gider. Ama Derin hakkında bir bilgi alamaz.

Yiğit, Ela’dan şüphelenip o videonun geldiği telefonun numarasını ondan isteyip arar. Aradığında ise Aras’ın elinde olan telefon çalar. Ekranda Yiğit yazdığını görünce Aras, o telefonun Derin’e ait olduğunu anlar. Bu arada Yiğit, Neslihan’ın kapısını çalar ve birlikte vakit geçirmek ister. Neslihan, kendisini sevdiğini söylerse kabul edeceğini söyler. İkili birlikte olur ancak Yiğit, saatini Neslihan’ın yatağının altına düşürür.

Hacer, kızını Armağan’dan uzaklaştırmak için halasının yanına göndermeye karar verir. Armağan’ın annesi ise onu, abisinin yanına Fransa’ya göndermek ister. Hacer, kızının öleceğini bilse bunu kabul edemeyeceğini söyler. Aras, Ela’nın karşısına çıkıp, onun kim olduğunu anladığını söyler.


Hizmetçiler Dizisinin Yapım Şirketinden Flaş Açıklama Geldi!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Survivor 2020'nin İlk Takım Kaptanı Kim Oldu

Survivor 2020’nin İlk Takım Kaptanı Kim Oldu? Mavi Ve Kırmızı Takımlarda Kimler Var?

Survivor 2020, Gönüllüler – Ünlüler mücadelesinde 16 haftayı geride bıraktı, Artık takımlar birleşti ve Survivor’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir