Magazin Haberleri » Diziler » Babil Dizisinin Yeni Bölüm Çekimlerinin Ne Zaman Başlayacağı Kesinleşti!
Babil dizisinin yeni bölüm çekimleri ne zaman başlayacak
Babil dizisinin yeni bölüm çekimleri ne zaman başlayacak

Babil Dizisinin Yeni Bölüm Çekimlerinin Ne Zaman Başlayacağı Kesinleşti!

Star Tv ekranlarında cuma günleri yayınlanan Babil dizisi en son 10. bölümüyle izleyicisiyle buluşmuştu, Güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle gönüllere taht kuran dizinin seti virüs salgını nedeniyle tedbir amaçlı durdurulmuştu. Sevilen dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise büyük bir belirsizlik içindeydi. Babil dizisinin yeni bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı neredeyse kesinleşti.


Cuma Dizileri 2020

Babil dizisinin yeni bölüm çekimleri ne zaman başlayacak?

Dizinin 10 bölüm yayınlanmasının ardından ülkemizde ve dünyada gelişen beklenmedik virüs salgını Babil dizisinin de setini durdurdu. İzleyiciler dizinin yeni bölümlerini heyecanla beklerken alınan yeni karar ile Babil izleyicileri Eylül ayına kadar beklemek zorunda kalacak. Çünkü dizinin ilk sezonu tamamlandı. Dizi, ikinci sezon için Ağustos ve Eylül ayları içerisinde ekibini toplayıp çekimlerine başlaması bekleniyor. Yani dizinin 2. sezon bölümleri beklenmedik bir şey olmazsa Eylül ayı içerisinde yayınlanmaya başlayacak.

BABİL 10. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İrfan, Eda’dan ayrıldıktan sonra şirketi de üzerine alıp polise teslim olmaya karar verir. Eda, boşanma haberiyle deliye döner. İrfan, onun ne olursa olsun Deniz’in ameliyat parasını bulmasını istediğini, kendisininde olmayan bir şirket kurup saadet zinciri oluşturup insanları dolandırdığını anlatır. Eda, boşanmayı kabul etmez.

Süleyman, Kutret’in İlay’ın ofisine bomba koyduğunu, o işi yapan adamı da Hakan’ın ortadan kaldırdığını öğrenir ve karısından boşanmak istediğini ona söyler. Kutret, her şeyini kaybedecek olan Süleyman’ın kendisinden boşanmaya cesaret edemeyeceğini düşünür. Süleyman, her gün İlay’ın kapısına gidip af diler. Ama İlay, ondan ayrıldığını söyleyip onu içeri almaz. Süleyman’ın, aldığı güller ve pahalı hediyelerde işe yaramaz.

Süleyman, İrfan’ı çağırıp ona verdiği adrese gidip bir not iletmesini hemde o insanlarla iş bağlayıp para kazanmasını ister. İrfan, müşterilerini kendisi seçtiğini söylese de Süleyman, emri vaki yapar. Süleyman’ın verdiği adres kumarhane çıkar. Bir sözleşme yapıp parasını alan İrfan, tam oradan çıkacakken silahlar patlar.

Ayşe, Hakan’ın evine gider. Amiri gelip Kudret’e sorular sorarken Ayşe, evde araştırma yapar. Bulduğu düğün davetinin sevkıyat tarihi olduğu ortaya çıkür. Kumarhanede olay çıktığını öğrenen Ayşe’de oraya gider. Ayşe, yerde Babil’in evrakını görür. Amiri ondan Babil’i de araştırmasını ister. Egemen, İrfan’ı işinden eden Burak’a bir tuzak kurup onun şikayetini geri aldırır.

İrfan’ın, profesörlüğüne geri dönmesinde bir engel kalmaz. Ama öyle bir pisliğin içine bulaşmıştır ki ne yapacağını bilemez. İrfan, Sapanca’daki iş görüşmesine İlay’ın da geldiğini son anda öğrenir. İkili aynı arabada yolculuk yapıp otele yerleşir. Toplantıdan sonra içkiyi fazla kaçıran İlay, her şeyi kırıp döker ve eli yaralanır.

İrfan, ona yardım etmek için odasına gider. Süleyman’da İlay’ın kaldığı oteli bulup oraya gelir. Süleyman’ın sesini duyan İlay ile İrfan, donup kalır.


Babil 11. Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

aleyna-tilki

Aleyna Tilki Usta Sanatçı Selami Şahin’in Efsane Şarkısını Yorumladı

Aleyna Tilki usta sanatçı Selami Şahin’in efsane şarkısını yorumladı. Exxen platformunda yayınlanan İşte Bu Benim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir