Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Hercai 8. Bölüm Fragmanı İzle! Reyhan Nereye Gidiyor?

Hercai 8. Bölüm Fragmanı İzle! Reyhan Nereye Gidiyor?

-

Atv ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Hercai 8. yeni bölümü ile 3 mayıs cuma günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde Azat, Reyhan’ı konağa getirip dedesinin karşısına çıkıyor ve ona nikah kıyacağını helali olduğunu söyler. Ama aileden kimsenin bu rızası yoktur. Hazar, kızlarını ve karısını alıp konaktan gideceklerini söyler ama Reyhan, Azat’la evlenmek istediğini söyler. Hercai 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyhan birden ortadan kayboluyor. Reyhan nereye gidiyor?

Cuma Dizileri 2019

Reyhan Nereye Gidiyor?

Dizinin yeni fragmanında; Miran, Hazar’ın karşısına çıkıp silah çekiyor. Hazar, Rayhan’a Miran’ın öfkesini anlatıyor. Azat ise sevdiği kadının kendisini sevmediği için acı çekiyor. Reyhan birden ortadan kayboluyor. Reyhan kaybolması konakta şok etkisi yaratıyor.

İşte Hercai 8. bölüm fragmanı..

HERCAİ 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Reyhan’ın olduğu bağ evine önce Gönül girer ve Miran’ın nikahlı karısı olduğunu söyler. Miran’ın bir büyük yalanıyla daha yıkılır ve Azat’la arabaya biner giderken, Azat’dan telefonunu ister. Miran’ı arayacağını anlayan Azat, telefonu vermek istemez. Reyhan, direksiyonu tutarak durmasını isterken araba kontrolünü kaybedip ağaca çarpar. Reyhan yaralanır.

Gönül ise Azat Reyhan’ı götürdükten sonra bıçağı kendi karnına batırıp bekler. Miran, bağ evine geldiğinde Gönül’ü yaralı bir şekilde görür ve onu hastaneye götürür. Gönül, Reyhan’ın kendisini bıçaklayıp Azat’la gittiğini söyler. Ama Miran buna inanmaz.

Azize, Elif’i ararken Gönül’ün yaralandığını, Reyhan’ın da Azat’la kaçtığını öğrenir. Ama Gönül’ün yine bir şeyler karıştırdığının farkındadır ve onu hastaneye görmeye gitmez. Cihan, hava kararmak üzereyken Elif’i görür ve onu evine bırakır. Aslanbey’lerin evinin önüne gelince şaşırır.

Azize’nin kimsenin bilmediği Elif diye bir torunu olduğunu öğrenen Handan, bunu Cihan’a söyler. Cihan eve bıraktığı kızın kim Azize’nin gizlediği torunu olduğunu anlar.

Hazar, kızlarını ve karısını alıp konaktan gitmeyi düşünür. Azat, elinden tutup Reyhan’ı getirir ve dedesinin karşısına çıkıp. Reyhan’ın helali olacağını onun korkunç bir intikam için kurban edildiğini ve onun kendi gözünde tertemiz olduğunu söyler. Hazar’da kızının Azat’la evlenmesine rızası yoktur. Reyhan’a eşyalarını toplayıp uzaklara gideceklerini söyler ama Reyhan, Azat’la kendi rızasıyla evlenmek istediğini söyler.

Hercai 8. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Reyhan Azat’ı Tercih Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!