Magazin Haberleri » Diziler » Her Yerde Sen 13. Bölüm Fragmanı Geldi! Selin’in Son Hamlesi Demir’i Pes Ettiriyor!
Selin'in Son Hamlesi Demir'i Pes Ettiriyor
Selin'in Son Hamlesi Demir'i Pes Ettiriyor

Her Yerde Sen 13. Bölüm Fragmanı Geldi! Selin’in Son Hamlesi Demir’i Pes Ettiriyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Her Yerde Sen 12. son bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Selin, Demir’in aşk yasağını kaldırıp kendisinden vazgeçtiğini öğrenince hastanelik olur. Burak, babasıyla konuşup artık şirkette büyük bir yetki sahibi olur. Selin, Merve’nin yanlışlıkla Demir’e her şeyi anlattığını öğrenir ve istifasını verip Demir’e aşkını ilan eder. İşinden vazgeçip aşkından vazgeçmeyeceğini söylüyor. Selin’in son hamlesi Demir’i pes ettiriyor ve Selin’e sevdiğini söylüyor.


Cuma Dizileri 2019

Selin’in Son Hamlesi Demir’i Pes Ettiriyor!

Her Yerde Sen 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Selin, Demir’e olan hislerinden emin olup aşkın vazgeçmeme kararı alıyor. Demir, Selin’in istifasını kabul etmek zorunda kalıyor. Merve, duyduğu suçluluk duygusuyla ikilinin arasını düzeltmek için uğraş veriyor. Demir, sonunda Selin’i çok sevdiğini söylüyor. Peki Demir, aşk yasağını kaldıracak mı?

İşte Her Yerde Sen 13. bölüm 1. fragmanı….

HER YERDE SEN 12. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Selin toplantıdan sonra şirketten dışarı çıkar ve bayılır. Burak onu hastaneye götürüp sakinleşince evine götürür. Bunlardan haberi olmayan Demir, eve geldiğinde kanepede uyuyan Selin’in numara yaptığını zanneder. Gerçekten baygın olduğunu anlayınca da içtiği ilaçları sayıp fazla içtiğini anlayıp onu uyandırmak için soğuk suya sokar. Selin, rüyasında Demir’i gördüğünü uyanmak istemediğini sayıklar.

Selin, ertesi gün kendisine gelince soluğu Alara’nın yanında alır ve atölyesini dağıtıp Demir’in resmini alıp ayrılır. Deniz kenarında bir süre Demir’in resmiyle konuşur. Burak’ın kaza geçirdiğini duyunca resmi kahveciye bırakıp hastaneye koşar. Burak, babasından şirkette daha çok yetki istedikten sonra kaza yapmıştır. Kazadan sonra babası şirketteki yetkileri Burak’la Demir’e pay eder.

Selin, Demir’in resmini alıp giderken Alara’nın Selin’e hareket ettiğini duyar. Evine gelen Alara’ya Demir, anlaşmanın bittiğini hesabın kapandığını söyleyip onu evden kovar. Ertesi gün Yıldırım bey, işleri fes ettiği için Demir’den tazminat ister. Selin, Merve’nin yanlışlıkla Demir’e her şeyi anlattığını öğrendikten sonra, Demir’e aşk mektubu olduğunu söylediği bir zarf verir. Demir, zarfı açtığında Selin’in istifasıyla karşılaşır. Selin, Demir’i sevdiğini yüzüne söyler. İşinden vazgeçeceğini ama aşkından vazgeçmeyeceğini söyler.


Her Yerde Sen 12. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Demir Selin’in Masum Olduğuna İnanacak Mı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Boz'dan Aşk İtirafı!

Murat Boz’dan Aşk İtirafı!

Ünlü popçu Murat Boz, sosyal medya sayfasından hayranlarının merak ettiği konuları tüm içtenliğiyle cevapladı. Özel hayatıyla …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir