Pazartesi, Eylül 27, 2021
Ana Sayfa Kültür ve Sanat Filmler Hazal Kaya Yeni Film Çalışmalarına Başladı

Hazal Kaya Yeni Film Çalışmalarına Başladı

-

Aslı T. Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur’bende kitabının beyaz perdeye uyarlanmasıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Hazal Kaya okuma provalarına başladı.

Aslı Kızmaz Kimdir?

Hazal Kaya, Enis Arıkan ve Onur Tuna ile Aynı Projede

Aslı Kızmaz’ın kaleme aldığı Benden Ne Olur kitabından sinemaya uyarlanan filmin hazırlıkları başladı. Filmin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Onur Tuna’dan birlikte ilk fotoğraf geçtiğimiz günlerde gelmişti. Onur Tuna rol arkadaşı Hazal Kaya ile çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabında ‘Geliyoruz Dostlar’ notu ile paylaşmıştı.Hazal Kaya Kimdir?

Onur Tuna Kimdir?

Enis Arıkan ise Hazal Kaya ile 14 yıl önceki fotoğrafını sosyal medya hesabından ‘Çok değerli büyüğüm Aslı Kızmaz’ın kitabından uyarlanan ve yine çok değerli büyüğüm Aslı Kızmaz’ın senaryosunu yazdığı ‘Benden Ne Olur’ filmine Hazalımın iç sesi olarak geliyorum! 14 yıl sonra yine birlikteyiz aybalam ‘ notu ile paylaşmıştı.

Enis Arıkan Kimdir?

Film Ekibinden Yeni Kare

Film oyuncuları Enis Arıkan, Hazal Kaya ve Onur Tuna okuma provalarında böyle poz verdi. Ekibin neşeli tavırları dikkat çekti.

 Hazal Kaya’nın Yeni İmajına Takipçileri Bayıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Gökhan Çıra Bombayı Patlattı

Selin Ciğerci’ den Ayrılan Gökhan Çıra Bombayı Patlattı…

0
Şarkıcı ve Fenomen Selin Ciğerci ile eski eşi futbolcu Gökhan Çıra ayrılığının yankıları devam ederken  ünlü futbolcu, ayrılık sonrası bomba açıklamalar yaptı. İşte Detaylar... Selin...