Perşembe, Ağustos 5, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Hande Yener'den Gülşen'e Destek

Hande Yener’den Gülşen’e Destek

-

Çeşme konserinde giydiği transparan pantolonla sosyal medyada gündem olan Gülşen’in ardından Hande Yener de iddialı bir kostümle sahneye çıktı. Hande Yener’den Gülşen’e destek geldi. İşte detaylar;

Sessiz Kalmadı!

Gülşen, konuyla alakalı ilk kez konuştu. Instagram’dan sert açıklamalar yapan ünlü sanatçı, “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim.” dedi. Ayrıca toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmanın inanılmaz iç acıtıcı olduğunu da sözlerine ekledi.Gülşen’in Ayna Karşısında İç Çamaşırlarıyla Verdiği Poz Olay Oldu!

Sahnede giydiği transparan kıyafet tartışmalara neden olan Gülşen, ilk kez konuştu. İç çamaşırının üzerine transparan giyen şarkıcı, Instagram’dan ateş püskürdü.

Gülşen Ateş Püskürdü

Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi. Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” diye yazdı.

Gülşen kimdir?

Paylaşımının devamında ise Gülşen, “Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz” dedi.

Hande Yener’den Gülşen’e Destek

Önceki akşam Sortie’de Berksan’la aynı sahneyi paylaşan Hande Yener, Gülşen’den övgü dolu sözlerle bahsetti:

Hande Yener: Artık kanla beslenmiyorum!

“Ben onun fiziğini beğeniyorum. Zaten ‘Sarışınım’ klibinde de öyle giyinmişti, unutuldu. Galiba hatırlattı. Tabii dünya starları bunu yapıyor ama Türkiye’de pek alışıldık bir durum değil. Ben de bazı konserlerimde böyle şeyler yapmıştım. Çok hoş bakımlı bir kadın. Poposu güzel giyiyor, ne yapsın? Sosyal medyanın gazına gelmeyelim, herkes özgürlüğünü yaşasın.”

 Hande Yener kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Akkaya Çılgına Döndü!

Deniz Akkaya Çılgına Döndü!

0
Bodrum'da sevgilisi ve kızıyla tatil yapan Şeyma Subaşı herkesin etkisi altında kaldığı yangına kayıtsız kalıp paylaşım yapınca, ünlü manken Deniz Akkaya çılgına döndü! Deniz...
Süha Uygur' un Ameliyatını Eşi Duyurdu

Süha Uygur’ un Ameliyatını Eşi Duyurdu…

Kadınlar İçin 2021 Saç Trendleri Ve Tüyoları

Yonca Evcimik’in Acı Kaybı