Çarşamba, Mart 3, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Hande Soral eşinin doğum gününü böyle kutladı

Hande Soral eşinin doğum gününü böyle kutladı

-

Hande Soral 35 yaşına giren eşinin doğum günü için hazırlıklar yaptı. Ünlü çift sevdiklerini de bir araya getiren doğum günü organizasyonunda mutluluklarına bir adım daha attı. Hande Soral eşinin doğum gününü muhteşem bir partiyle kutladı.Hande Soral’dan düğün itirafı

Hande Soral’in eşi İsmail Demirci, önceki akşam Maslak’taki bir mekanda 35’inci yaşını kutladı

Hande Soral 35 yaşına giren eşinin doğum günü için hazırlıklar yaptı. Ünlü çift sevdiklerini de bir araya getiren doğum günü organizasyonunda mutluluklarına bir adım daha attı. Hande Soral eşinin doğum gününü muhteşem bir partiyle kutladı.

Hande Soral eşi İsmail Demirci ye sürpriz olarak düzenlediği doğum günü partisine , Bensu Soral-Hakan Baş çifti, Bedirhan Soral, Tugay Mercan ve sevgilisi katıldı.

Hande Soral  kardeşleri Bensu Soral, Bedirhan Soral, annesi Sebahat Soral, babası Hamdi Soral’da damatları İsmail Demirci’nin 35. doğum günü kutlamasında katıldılar.

Süpriz partiyi hep birlikte terk ederken objektiflere poz verdiler.

İsmail Demirci “35’inci yaşıma adım attım. Bu geceyi organize eden eşime teşekkür ederim” dedi.

Hande Soral kimdir?

Instagram Paylaşımıyla Hande Soral eşinin doğum günün kutladı

Hande Soral, eşi İsmail Demirci’nin 35. doğum gününü Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile de kutlamıştı. Soral, eşiyle birlikte mutluluğunu paylaşımına şöyle yorum yaparak yayınladı. “Mutlu yıllar kocam. Seninle geçen her anıma iyi ki… Seni seviyorum” notunu düştü. Hande Sora, İsmail Demirci, ile 14 Ekim 2017’de muhteşem bir düğünle dünya evine girmişlerdi.

İsmail Demirci kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Kerimcan Durmaz: Aleyna ile Yarışa Girmek İstemiyorum

Kerimcan Durmaz: Aleyna ile Yarışa Girmek İstemiyorum

0
Geçtiğimiz sene ardı ardına skandal haberlerle gündeme gelen Kerimcan Durmaz bir süre önce "Peşime" adını verdiği bir şarkı yayımlamıştı. Kariyeri hakkında açıklamalar yapan fenomen...
Ahsen Eroğlu ile Boran Kuzum Sevgili Mi?

Ahsen Eroğlu ile Boran Kuzum Sevgili Mi?

Feriha Eyüboğlu Kimdir?

Feriha Eyüboğlu Kimdir?