Ana SayfaDizilerHakim 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Azem'e Bu İşte Olmayacağını Söylüyor!

İlgili Postlar

Hakim 9. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ömer Azem’e Bu İşte Olmayacağını Söylüyor!

Atv’nin yeni fenomen dizisi Hakim, 9. yeni bölümüyle 6 haziran pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ömer, Azem’in öldürdüğü Ayşe’nin mezarına gider. Metehan, Ayşe’yi babasının öldürdüğünü anlar. Azem oğluna onun için her şeyi yapacağını söyler. Deniz, Ozan’dan ayrılmak istemez. Onun kendisini Ceren için terk ettiğini düşünür. Kadir, Ömer’i yanına çağırıp, Mert’e o çarpsaydı çoktan teslim olacağını, ona Ozan’ın çarptığını anladığını söyler. Hakim 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ömer, Azem’e bu işte olmayacağını söylüyor.

Pazartesi Dizileri 2022

Ömer Azem’e Bu İşte Olmayacağını Söylüyor!

Hakim 9. bölüm 2. fragmanında; Ayşe’nin ölümü Ömer’i derinden yaralıyor. Onun ölümüyle işlerin seyri de değişiyor. Zümrüt’ün konuşmalarından Yasemin, kendisini buzdolabına kapatılmasında onun da parmağı olduğunu anlıyor. Ömer, Azem’e gidip artık bu işte olmayacağını söylüyor. Azem Ömer’e, oğlu hapse girerse onun oğlunun mezarının başında onun hayalini kuracağını söylüyor.

İşte Hakim 9. bölüm 2. fragmanı…

HAKİM 8. BÖLÜM ÖZETİ!

Azem, Seyfi ve adamlarını öldürme suçundan gözaltına alınır. Gülbahar’da, Yasemin’i kaçırma suçundan gözaltına alınır. İkili nezarethanede bir araya gelir. Azem, Gülbahar’a ya birlik olacaklarını yada yok olacaklarını söyler. Yasemin, Gülbahar’ı dışarıda takip etmek için şikayetini geri alıp onun serbest bırakılmasını sağlıyor.

Ozan, Deniz’le arasında geçen konuşmadan sonra ondan ayrılmak ister. Deniz, Ozan’dan ayrılmak istemez. Onun sadece abisinden sonra babasının da tutuklanmasıyla kendisiyle görüşmek istemediğini zanneder. Ozan, Ceren’in gönlünü almak için yanına gider. Ona, babasının doğum günü olduğunu, hediye seçimi için kendisine yardım etmesini ister.

Ceren, Ozan’a yardım eder. Gülbahar, Kadir’in yanına gidip mahalleden ne kadar ev dükkan istiyorsa vereceğini, karşılığında Azem’i hapisten çıkartmasını ister. Kadir, bir adamını itirafçı olarak görevlendirir ve Azem’in serbest kalmasını sağlar.

Asaf, Metehan’ın kardeşini öldürdüğünü ispatlayacak videoyu ele geçirir. Ömer’i doğum gününde herkes bir araya gelir. Cevdet, Yasemin’in Metehan’ın davasında savcılarla birlikte hareket ettiğini ve önemli bir bilgiye ulaşmak üzere olduğunu söyler. Yasemin’in Ömer’den hoşlandığını anlayan Cevdet, Ömer’e durumu anlatır.

Ona Yasemin’i durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğini söyler. Deniz, Ömer’in doğum gününe davetsiz olarak gelir. Orada Ceren’le karşılaşır. Asaf, ele geçirdiği videoyu Yasemin’e verir. Oda Ayşe’ye videoyu teslim eder. Asaf’in içeri girmesiyle Deniz rahatsız olup kalkar.

Azem, kızını almaya gelir. Ömer’e görüntüleri sorar. Oda, Ayşe’de olduğunu almaya çalışacağını söyler. Ayşe evine giderken bir arabanın altında kalır. Arabadan Azem ile adamı çıkar. Ayşe’nin cebinden flaş diski alır. Telefonundan da görüntüleri silip onu öylece bırakıp gider.

Ömer Yasemin’in yanına giderken Kadir onu adamlarına aldırıp yanına getirtir. Cevdet’le karşı karşıya oturtup onlara birer tabanca verip o masadan birinin sağ çıkması gerektiğini söyler. Ömer, Aylin’in ölümünden Cevdet’in bilgisi olduğunu hatta onun yanında öldüğünü öğrenip silahını ona doğrultur. Ama yapamaz. Kalkıp giderken bir el silah sesi duyar. Döndüğünde Kadir’in Cevdet’i vurduğunu görür.

Hakim 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kadir Mert’e Ozan’ın Çarptığını Anlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler