Ana SayfaDizilerHakim 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Büyük Bir Çelişki Yaşıyor!

İlgili Postlar

Hakim 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ömer Büyük Bir Çelişki Yaşıyor!

Atv’nin yeni gözde dizisi Hakim, 8. yeni bölümüyle 30 mayıs pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ömer, Azem’e oğlunun ölümüne kendisinin sebep olduğunu anlatır. Azem, onun canını bağışlar. Ama karşılığında Metahan’ın dosyasına onun bakmasını ve oğlunu kurtarmasını ister. Ömer, Funda’nın elinden dosyaların alınmasını sağlar. Ayşe, Yasemin’i kaçıranın Gülbahar olduğunu anlayıp onu gözaltına alır. Özlem savcı da Azem’in Seyfi ve adamlarını öldürdüğünü kanıtlar. Azem, Seyfi ve adamlarını öldürme suçundan tutuklanır. Hakim 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ömer, kendi içinde büyük bir çelişki yaşıyor.

Pazartesi Dizileri 2022

Ömer Büyük Bir Çelişki Yaşıyor!

Hakim 8. bölüm 1. fragmanında; Azem ile Gülbahar, nezarete atılıyor. Sorguya alınan Azem, tüm suçunu itiraf ediyor. Herkesi öldürdüğünü kurtulan olmadığını söylüyor. Cevdet, Kadir’e yanında olmayacağını söylüyor. Kadir ise ona, o zaman karşısında olduğunu söylüyor. Ömer, masumlara adalet dağıtan biri olarak şimdiki düştüğü durumu kabullenemiyor. Kendi kendisini sorgular duruma düşüyor.

İşte Hakim 8. bölüm 1. fragmanı…

HAKİM 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Azem, Ömer’i arabasına bindirip onunla konuşur. Ömer, kazayı kendisinin yaptığını panikleyip onu orada bırakıp gittiğini söyler. Yolda, Azem’in düşmanları arabasının önünü keser. Silahlı çatışma oluyor. Azem, karşısına çıkan adamların hepsini öldürür. Kendisi de kolundan yaralar. Azem, Ömer’den Metehan’ın dosyasına onun bakmasını ve oğlunu kurtarmasını ister.

Metehan, Cuma’yı öldürme suçundan gözaltına alınır. Cuma’nın annesi ve sevgilisinin de ölümlerinin arkasında Metehan’ın olduğu bilinir. Ayşe komiser kanıtları toplayıp Metehan’ın cezasını çekmesini ister. Gülbahar, Kadir Karaca’nın isteği üzerine Yasemin’i kaçırır. Ömer’in onu kurtarması Yasemin’in kafasını karıştırır.

Ayşe, Yasemin’le konuşup onu kaçıranın Gülbahar olduğunu anlar. Ömer, Metehan’ın dosyalarına bakan Funda hakimi yemeğe çıkarır. Yemekten çıktıktan sonra Funda’nın alkollü olarak trafik polisleri tarafından yakalanmasını sağlar. Funda, Ömer’in de araya girmesiyle görevinden uzaklaştırılır.

Onun baktığı dosyalar Ömer’e geçer. Gülbahar, Zümrüt’ün yanına gidip Azem’in bu sıra işlerini boşladığını ve onun yerine geçmek istediklerini öğrendiğini söyler. Azem, yaralı bir şekilde eve geldiğinde yerine geçmek isteyenin Seyfi olduğunu öğrenir. Hemen, Seyfi ve adamlarını sıkıştırıp hepsini öldürür.

Cemre, Ozan’ın Deniz ile olan yakınlaşmasının suçluluk duygusundan kaynaklandığını anlayıp onunla konuşur. Ozan, Cemre’ye her şeyi itiraf etmek zorunda kalır. Cemre, Ozan’a veda edip ondan ayrılır. Cevdet, Kadir Karaca ile buluşur. Ömer’in eşi Aylin’in Kadir’in öldürdüğünü bilen Cevdet, ona bu sırrı sakladığını söyler.

Kadir ise, Cevdet’e belediye başkanı olmak istediğini hatırlatır. Ayşe, Ömer ile Azem’in birlikte eve döndüğünü görür. Ömer ona, gerçekleri anlatır. Ayşe, kazayı saklayabileceğini ancak, Metehan’ın serbest kalmasına müsaade edemeyeceğini söyler. Ayşe, Gülbahar’ı adam kaçırma suçundan göz altına alır.

Ömer, Azem’i arayıp Metehan’ın dosyasının kendisine geçtiğini haber verdiği sırada, Özlem savcı gelir. Azem’i, Seyfi ve adamlarını öldürme suçundan tutukladığını söyler. Ömer, Azem’in tutuklandığını duyar.

Hakim 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı Mı? Azem Tutuklanıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler