Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Hakan Taşıyan'ın Menajeri Sanatçının Son İsteğini Açıkladı..

Hakan Taşıyan’ın Menajeri Sanatçının Son İsteğini Açıkladı..

-

Uzun bir süredir organ yetmezliği hastalığıyla mücadele eden ünlü sanatçı  Hakan Taşıyan bugün ameliyata girecek. Usta şarkıcı, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak hayranlarından sağlığına tekrar kavuçmak için dua istedi. Detayları Haberimizde..Hakan Taşıyan Hastaneye Kaldırıldı

Hakan Taşıyan’ın Menajeri Sanatçının Son İsteğini Açıkladı..

Son haftalarda sağlık problemleriyle gündemden düşmeyen arabesk müziğin efsane ismi Hakan Taşıyan yeniden hastaneye kaldırılmışdı. Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan 47 yaşındaki şarkıcı Hakan Taşıyan’ın, organ nakline ihtiyacı olduğu tespit edilmiş ve aile yakınlarından organ bulunduğu için bugün ameliyata alınacaktı.

Hakan Taşıyan kimdir

Hakan Taşıyan: “Dualarınızı Eksik Etmeyin”

Ameliyat öncesi sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hakan Taşıyan, “Sevgili gönül dostlarım. 9 Aralık 2020 Çarşamba günü ameliyata gireceğim. Dualarınızı eksik etmeyin yeniden görüşmek dileğiyle.” dedi.

Sanatçının Son Hali Herkesi Üzmüştü..

Ayağında oluşan ağrılar sebebiyle hastanede tedavi görmeye başlayan Hakan Taşıyan’ın rahatsızlığı böbrek ve karaciğer rahatsızlığına varana kadar ilerlemişti. Ünlü şarkıcının son halini gören ünlüler de yardım ellerini uzatmak için harekete geçtiler.

Hakan Taşıyan: 100 Kilonun Üzerindeydim!İşte Hakan Taşıyan’ın Yürekleri Dağlayan O Mesajı;

Hakan Taşıyan'ın Yürekleri Dağlayan O Mesajı
Hakan Taşıyan’ın Yürekleri Dağlayan O Mesajı

“Aile Yakınlarından Organları Bulundu”

Sanatçı’nın menajeri sevenlerine açıklama yaptı.. “Aile yakınlarından organları bulundu. Ancak dün itibariyle ne yazık ki bunu buradan üzülerek iletiyorum, kim olduğunu bilmediğimiz, ben sanatçı arkadaşıyım diye ortaya çıkan birilerinin olduğunu duyduk. Ne yazık ki yarın ameliyat olacak falan şeklinde açıklamalar yapmışlar. Biz doktorlar bir şey söylemeden bu konuda cevap mercii değiliz bu konuda. Biz de onlardan haber bekliyoruz ve onlardan gelen cevap üzerine biz de basın mensuplarına gereken açıklamayı yapacağız” şeklinde konuştu.

“Haber Gelir Gelmez Tüm Hakan Taşıyan Severleri İle Paylaşacağız” 

“Doktorlarımız konunun ne olacağını çok iyi biliyorlar. Her iki transplantasyon nakil süreci aynı anda olmayacak. Ardı ardına olacak belli bir aralıkla. Ardından da bir yoğun bakım süreci olacak. Onunla ilgili biz de haber bekliyoruz. Haber gelir gelmez tüm Hakan taşıyan severleri ile paylaşacağız” şeklinde devam etti..

 “23 Kasım’a Göre Şuan Daha İyi”

 “23 Kasım’a göre şuan daha iyi. Ayak ağrıları ve bir takım şişlikler vardı. Artık o günlere göre çok daha iyi. Tetkik ve tedavileri devam ediyor. Biraz da kiloyu dengelediler nakil ile ilgili. Şuanda da son sürece doğru gidiyoruz ve ya bu hafta ya da gelecek hafta gereken yapılacak diye bekliyoruz. Değerli doktorlarımız bu konuda çok hassaslar. Onlar gerekli açıklamayı yaptıktan sonra biz de sizlere ileteceğiz” 

“Dokunun Tuttuğu Konusunda Söylemler Var”

Hakan Taşıyan ile bu sabah beraber olduklarını vurgulayan menajeri Hakan Yılmaz şunları kaydetti: “Bugün morali daha iyiydi. O da hazır artık. Bu sürecin içerisinde olduğunun bilincinde. Dolayısıyla inşallah Allah nasip ederse yine bu hastaneden çıkarken sizlerle birlikte olacağız. İnşallah sağlığına kavuşup ayaklarının üzerinde bu hastaneden ayrılacağız. Sevenlerine kavuşacak, konserleri, organizasyonları olacak Allah nasip ederse. Dokunun tuttuğu konusunda söylemler var. Ancak biz birinci ağız olmadığımız için çekincelerim var bu anlamda. Doktorlarımızın açıklamalarını beklersek çok daha iyi olur. Nakil ile ilgili ve diğer süreçlerle ilgili, çok daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. O da bir an önce sahneye dönebilmenin heyecanını yaşıyordur kendi içerisinde. Ancak bu süreç öyle bir süreç ki; sürekli tedavidesiniz düşünün. Bir empati kurduğunuzda, sürekli hastanede iğne tedavileri, ilaç tedavileri, kontroller ve tetkikler devam ederken tabi ki bu süreç biraz daha ilerleyen zamana kalıyor. İnşallah Allah nasip ederse en güzel süreçler”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj