Pazar, Haziran 13, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Hakan Taşıyan: 100 Kilonun Üzerindeydim!

Hakan Taşıyan: 100 Kilonun Üzerindeydim!

-

Hakan Taşıyan: 100 kilonun üzerindeydim! Bir dönem Arabesk Müziğin başta gelen seslerinden olan Hakan Taşıyan, katıldığı 2. Sayfa magazin programında samimi açıklamalar yaptı. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü şarkıcının fit hali ise gözlerden kaçmadı. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Hakan Taşıyan’dan Çocuk İstismarlarına Tepki!

Hakan Taşıyan: 100 kilonun üzerindeydim!

Hakan Taşıyan: 100 kilonun üzerindeydim! Bir dönem Arabesk müziğe damgasını vurmuş isimlerden birisi olan Hakan Taşıyan, bugün katıldığı 2. Sayfa programında samimi açıklamalar yaptı.

Uzun süredir ekranlardan uzak duran şarkıcı, fit görüntüsü ile de dikkat çekti.

İşte Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılan Hakan Taşıyan’ın anlattıklarından bazı satırbaşları…

Hakan Taşıyan, katıldığı 2. Sayfa programında samimi açıklamalarda bulundu.
Hakan Taşıyan, katıldığı 2. Sayfa programında samimi açıklamalarda bulundu.

Hakan Taşıyan kimdir?

Müslüm Gürses beni kendine çok yakın buluyordu

-Hayat mücadelesi, koşturmaca ekrana ara verdim. İnsanlarla mücadele kolay değil, yoruluyoruz. Ekmek kazanmak kolay değil.

-Çocukluğum Müslüm Abi ile geçti. Ben onun ruhunun güzelliğini seviyorum. Yıllarca kardeş gibi tanışmış, görüşmüş insanım. Onu çok iyi tanıyanlardan biriyim. Beni kendine yakın buluyordu.

-Piyasadaki arkadaşlarımız aslında işin farklı yönünü bilmiyorlar. Prodüktörlerin yaptığı maddi şeyler, paylaşımlar… Para meselesi girince işin içine dostluklar bozuluyor.

-Para konusunda beni de üzdüler. Allah biliyor ben ne söyleyeyim. Alacaklarım vardı ama ne söyleyeyim. Para için kimin gönlünü kırayım şimdi.

-İnsandan dost olur, yeter ki insan olsun. Sanatçıdan neden dost olmasın? Ben herkesle dostum. Düşmanım çok şükür yok. Ben mülayim insanımdır.

Diyabet hastası olduğum için kilo verdim

-1,94 cm boyum var, 100 kilonun üstündeydim. Diyabet hastası oldum. 5 senedir. O yüzden kilo verdim. Vücut alışana kadar.

-Müzisyeniz biz, duygusal insanız. Bazen ister istemez olumsuz şeyler yaşıyoruz. Duygusal şeyler yaşıyoruz. Şen şakrak, kahkahalarla yaşayan biri değiliz.

He işin bir raconu var

-Ben müzisyenim. Müzisyen insan daha naif insanlardır. Enstrüman çalan kardeşlerin gönlü kırılır mı? Yıldız Tilbe’yi severim. Sahnede orkestra kovmayı ona yakıştırmadım. İnsanların gözleri önünde kalp kırılmaz.

-Kalp neden kırılmaz biliyor musunuz? Gönülde Allah yatar. Müzisyen kardeşlerimiz emektar kardeşlerimiz. Konuşacağın varsa içeride konuş. Her işin bir raconu var. Ben orada olsaydım, sazımı alır giderdim. Bir de Yıldız’a çalışan insanlar amatör değildir. İyi müzisyenlerdir onlar…

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...