Ana SayfaDedikoduHakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu'yla Mı?

İlgili Postlar

Hakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu’yla Mı?

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen isimlerden olan Hakan Sabancı her gün başka bir isimle anılıyor. Geçtiğimiz günlerde Dilara Aksüyek ile birlikte olduğu iddia edilen Hakan Sabancı bu kez de Derin Talu’yla mı?

Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı Yakalandı

Cemiyet hayatının gözde bekarlarından Hakan Sabancı’nın bir süredir oyuncu Dilara Aksüyek’le aşk yaşadığı konuşuluyordu. İkili önceki akşam Cihangir’de bir arkadaşlarının doğum günü partisine giderken görüntülendi. Sabancı’nın Vito aracından indiklerinde muhabirlerle karşılaşan ikili, ilk kez beraber objektife yansıdı.

Aşk haberleriyle gündeme gelen Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı ilk kez önceki akşam birlikte görüntülendi. İkili, iddiayı yalanladı: “Aşk yok, sadece arkadaşız.” dedi.

Hakan Sabancı, muha-birlerin “Uzun süredir hakkınızda aşk iddiaları var, neler söylemek istersiniz?” sorusuna “İkimiz de arkadaşız, aramızda aşk yok” yanıtını verdi. Dilara Aksüyek de “Daha önce dediğim gibi; aşk yok. Buraya arkadaşımızın doğum gününe geldik” dedi.

Hakan Sabancı Kimdir?

Dilara Aksüyek Kimdir?

Hakan Sabancı Bu Kez De Derin Talu’yla Mı?

Aşk haberleriyle sık sık gündeme gelen Hakan Sabancı son olarak Dilara Aksüyek ile yakalanmış ve aşk iddialarını yalanlamıştı. Hakan Sabancı son olarak Defne Samyeli’nin 18 yaşındaki kızı Derin Talu bir bir mekanda eğleniyordu. Hakan Sabancı ve Derin Talu’nun aşk iddiaları gündeme gelirken Aygün Aydın’dan da şoke eden sözler gecikmedi.

Derin Talu kimdir?

Aygün Aydın Yine Çıldırdı!

Hakan Sabancı ve Derin Talu’nun birlikte eğlendiği anları dair Gossippasta hesabından bir paylaşım yapıldı. Aşk iddiaları bu paylaşımla iyice güçlendi. Daha önce Hakan Sabancı’yı ifşa eden Aygün Aydın ise Instagram hesabından adeta ateş püskürdü.

Aygün aydın yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“Bugün mide bulandırıcı birçok şey öğrendim. Para uğruna kızlarını zengin ailelere yamamaya çalışan kadınlar, kardeş kardeş gizli kalsından sonra seks partilerinde grup sekslere katılanlar, kandel olmaya hevesli olurken kandelların ulusal pornografik yayınların bir numaralı temsilcisi olduğunu unutanlar, dünyayı seksten ibaret sanan sığırlar ve ailelerinin haberi olmadan bazı arzuların ve Samyeller’in bilmediği çeşitli madde bağımlı çocuklarının partilerinden bir haber olan ayakta uyuyan ve uyutulan kadınlar… İğrenç ve mide bulandırıcısınız.

Ama size teşekkür ederim bana sahip olduğum her şeyin ne kadar temiz olduğunu hatırlatıyorsunuz. Eskiden hepinize hayrandım madalyonun öbür yüzünü öğrendiğimden beri bir böcekten farksızsınız. Aşkı sığ zihniyetlerde değersizleştiren haysiyet yoksunu markalı ucuzluklara inat hayatı hepinizden daha asil ve içi dışı bir samimiyetli ikiyüzlülükten uzak yaşıyorum.”

Aygün Aydın Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler