Magazin Haberleri » Dedikodu » Ezhel’den Rapçileri Hedef Alarak Şarkı Çıkaran Norm Ender’e Sert Çıkış!
Ezhel'den Norm Ender'e Sert Çıkış!
Ezhel'den Norm Ender'e Sert Çıkış!

Ezhel’den Rapçileri Hedef Alarak Şarkı Çıkaran Norm Ender’e Sert Çıkış!

Ünlü Türk rapçi ve söz yazarı Ezhel, Mekanın Sahibi şarkısıyla kendisi de dahil olmak üzere pek çok rapçiyi hedef alan Norm Ender’e sert çıktı. İşte Detaylar..


Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

Ezhel’den Rapçileri Hedef Alarak Şarkı Çıkaran Norm Ender’e Sert Çıkış!

Ömer Sercan İpekçioğlu, tatnınan adıyla Ezhel,, geçtiğimiz haftalarda Bavul Dergi’den Burak Abatay ile röportaj yaptı. Ropörtajda kendinden samimi açıklamalarda yapan rapçi Ezhel, Norm Ender le ilgili de sessizliğini bozdu. Ezhel’den Rapçileri Hedef Alarak Şarkı Çıkaran Norm Ender’e Sert Çıkış!

“Biz Bir Şey Yapmadık. Herhalde Bize Gıcık Oldu”

Şarkıcı Ezhel, geçtiğimiz sene Mekanın Sahibi şarkısı ile tartışmaların fitilini ateşleyen Norm Ender’in şarkısında kendilerini popüler kültüre köle olmakla suçladığını fakat söylediği ne varsa kendisinin yaptığını ifade edererk “Biz bir şey yapmadık. Herhalde bize gıcık oldu” dedi.

Ezhel kimdir?

Ezhel: “Adam Bize Söverek Para Kazandı!”

Rapçi Ezhel, Norm Ender ile ilgili çarpıcı açıklamalarına şöyle devam etti: “Şarkıda dediklerinin daha arkasında dursun isterdim. Anlamadım arkadaşı. Değişik bir şey oldu. Adam bize söverek para kazandı valla mükemmel bir sistem. İnsanlar sonra bizden tiksindiler nefret ettiler anlamadım ne yaptık nasıl oldu. Bizi sevmeyen insanları bir odak noktasına topladı ve hıncını aldı. İnsanlar sevindiler kavgayı da sevdikleri için. Ondan sonra programlara talk şovlara çıktı. Orada da bize sövdü, saydı, hakaret etti. Bizim kültürde var işte.”  dedi.

“Aynı Şeyleri Ben Yazsam, Fanlarım Beni Yok Ederlerdi”

Samimi sözlerine devam eden Ezhel; “Aynı şeyleri ben yazsam, kafiyesiz rap falan, mesela yapamazdım. Ya da ben öyle yazsam benim fanlarım beni yok ederdi o yüzden de üzülüyorum. Diss evet belli bir şeye göre kazanılır ama çok vasat bu. Daha güzel bir şey olsun isterdim. İnsanların dönüp bize söylediği şeyler çok komik oldu sonra. Bize laf sokuyorlar ama komik şeyler söylüyorlar insanın gülesi geliyor. Daha sağlam daha akılcı şeyler beklerdim.” dedi.

Ivana Sert bu sefer de Ezhel’in Felaket şarkısını seslendirdi


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek

Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek

Son dönemde spora ağırlık veren Deniz Akkaya, antrenör Barış Okan Belovacık ile Youtube’da başladığı ‘Rüya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir