Ana SayfaÜnlülerEno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

İlgili Postlar

Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

Ömer Sercan İpekçioğlu, bilinen adıyla Ezhel, Türk rapçi ve söz yazarıdır. Şarkılarını milyonlara dinletmiş ve sevenlerin kalbini kazanmıştır. Öte yandan Almanya’nın sevilen rap sanatçılarından Eno ve Berlin’de son dönemde yaptığı iş birlikleriyle gündeme oturmuştur.  Adından sıkça söz ettiren Ezhel, yeni şarkıları ‘Mon Ami’yi Universal Music etiketiyle bugün dinleyicilerle paylaştı. Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı! beklentilerin üstünde taşıyor.

Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

Yeni Şarkı: ‘Mon Ami’

‘Mercedes’, ‘Penthouse’ ve ‘Wer macht Para’ şarkılarıyla başarıyı yakalayan Eno, “Wellritzstrasse” albümüyle 150 milyondan fazla stream alarak Almanya’da ilk 5’e girmeyi başardı. 2019 başında çıktığı Almanya turnesinin tüm biletleri satıldı ve toplamda 17 bin dinleyiciyle buluştu. Ömer Sercan İpekçioğlu, bilinen adıyla Ezhel, Türk rapçi ve söz yazarıdır. 2017 yılında piyasaya sürdüğü “Müptezhel” albümüyle Türkçe trap ve rap müzikte yeni bir dönemin kapılarını açan Ezhel, kısa süre içerinde yayımladığı ‘İmkansızım’, ‘Felaket’, ‘AYA’ gibi şarkılarıyla Türkiye ve Avrupa’da başarısını sürdürdü. Ufo361 ile birlikte kaydettiği “Lights Out” albümüyle listelerin üst sıralarına yerleşti.

Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

Almanya’nın sevilen rap sanatçılarından Eno ve Berlin’de son dönemde yaptığı iş birlikleriyle gündeme oturmuştur.  Adından sıkça söz ettiren Ezhel, yeni şarkıları ‘Mon Ami’yi Universal Music etiketiyle bugün dinleyicilerle paylaştı. Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı! beklentilerin üstünde taşıyor. Şarkının daha yeni çıkmasına rağmen Youtube trendlere girmeyi hedeflemiştir. ‘Mercedes’, ‘Penthouse’ ve ‘Wer macht Para’ şarkılarıyla başarıyı yakalayan Eno, “Wellritzstrasse” albümüyle 150 milyondan fazla stream alarak Almanya’da ilk 5’e girmeyi başardı. Şimdilerde ise Eno ve Ezhel bugün itibaren yeni şarkılarını yayınlamışlardı. şarkıları daha yeni olmasına rağmen sevilen ve çalınanlar arasında ilk sırasını almıştır.

Eno ve Ezhel’den Herkesi Etkileyecek Yeni Şarkı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler