Ana SayfaÜnlülerEsra Erol Saldırıya mı Uğradı? Canlı Yayında Açıkladı

İlgili Postlar

Esra Erol Saldırıya mı Uğradı? Canlı Yayında Açıkladı

Esra Erol ‘un yayın sonrası saldırıya uğradığı ve hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Dün yayınlanan programında açıklama yapan Erol, böyle bir saldırının söz konusu dahi olmadığını iddiaların tamamen asılsız olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde…

Tehdit Edildiğini Açıkladı

Yıllardır ATV ekranlarında program sunan Esra Erol, geçtiğimiz günlerde yeni evlendiği adamı dolandırdığı iddia edilen Kibar Ünüvar’ın olayını işlemeye başladı. Dolandırıcılık şüphesiyle ekrana çıkan Ünüvar’ın yıllar önce silahla yaralanma sonucu hayatını kaybeden eşinin ölümüne sebep olduğu ileri sürüldü. Bu konuyu işlemeye başlayan Esra Erol, delilleriyle konuyu işlemeye başlayınca Kibar Ünivar ve çocukları tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

Esra Erol Programında Herkesi Şaşırtan İddia: Kocam Yabancı Sevgilisini Babasıyla Evlendirdi

Esra Erol Saldırı Açıklaması Yaptı

Yaşanan tehdit olayının ardından birçok mecrada Erol’un yayın sonra saldırıya uğradığı hatta hastaneye kaldırıldığı ileri sürüldü. Günlerdir hakkında çıkan iddialara kulak asmadığını ancak babasının haberleri görüp “Kızım benden bir şey saklıyorsun” demesi üzerine açıklama yapmak istediğini söyleyen Erol, canlı yayında sessizliğini bozdu.

Yalan Şeylerin Bu Kadar Büyütülmesini Aklım Almıyor

Programının sonunda açıklama yapan Esra Erol şu ifadeleri kullandı: “Beni üzen şey benim saldırıya uğradığıma dair haberlerin sevenlerimi ve ailemi üzüyor olması. Böyle bir durum yok yaşanmadı. Eline klavyeyi geçiren yazıyor. Esra Erol doğru bildiği yayıncılık anlayışıyla devam ediyor. Beni seven herkesin içi rahat olsun.

Bir kavga yaşanmadı. Babam bile ‘benden sakladığın bir şeyler var mı’ diye sordu. O yüzden bu gerçek dışı haberlerin doğru olmadığının altını çizmek istiyoruz. Gayet iyiyiz sağlıklıyız. Böyle bir durum olursa bu zaten önemli haber sitelerinde görürsünüz. Yalan yanlış bir şeyin bu kadar büyümesini aklım almıyor. Doğru haberlere güvenin.”

Esra Erol’da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü

Gündemden Düşmüyor

Esra Erol programında konu olarak işlediği olaylarla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz bölümlerde programa konuk olan Ayşe Çekem, kızı ile birlikte 65 yaşındaki Adnan Yıldırım’a aşık olduklarını itiraf etti. Ayşe Çekem, sözde hoca olarak bilinen Adnan Yıldırım’ın kızını iyileştirmek için hayatlarına girdiklerini anlattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler