Ana SayfaDedikoduEsra Erol'da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü

İlgili Postlar

Esra Erol’da sosyal medyanın gerçek yüzü ortaya çıktı! Karşısında görünce şaşkına döndü

Atv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da, bugün akıllara durgunluk yaşatan bir olay meydana geldi. Sosyal medyadan tanıştığı kişinin fotoğraftaki kişi olmadığını yüz yüze görünce anlayan Doğa Düzgün, şaşkına döndü.

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Esra Erol’da, bugün akıllara durgunluk yaşatan bir olay meydana geldi. 18 yaşındaki Doğa Düzgün geçtiğimiz nisan ayında sosyal medya üzerinden Ali İhsan Düzgün adlı şahısla tanışmış ve yaklaşık 1 ay sonra hayatının aşkını bulduğunu düşünerek gelin olacağı günü sabırsızlıkla beklemeye başlamıştı. Bir aylık konuşmadan sonra kendini galerici ve zengin olarak tanıtan Ali İhsan Düzgün, Konya’dan İzmir’e Doğa Düzgün’ün yanına gitti.

İlk şoku karşısında yüz yüze gelince yaşadı

Bir aydır sosyal medyadan yazıştığı ve evlilik düşüncesi  kurduğu kişiyi karşısında gören genç kadın büyük şok uğradı. Ali İhsan Düzgün’ün sosyal medya hesabındaki fotoğraflarıyla gerçekteki halinin farklı olduğunu gören kadın ne yapacağını bilemezken, durumu duygu sömürüsü yaparak gönlünü kazanmaya çalışan genç adam aynı gün Doğa’yı Konya’ya kendi memleketine kaçırdı.

2. Şoku Konya’ya kaçtığında yaşadı

Kendini galerici olarak tanıtan ve Konya merkezdeki dairesinde birlikte yaşayacaklarını vaad eden Ali İhsan Düzgün, genç kadını Ermenek ilçesindeki köyüne götürdü. İlçeye uzak olan ve yalnızca birkaç hanenin yaşadığı köydeki şartları gören genç kadın o günleri ve orada yaşadıklarını bir kabus olarak hatırladığını ifade etti. Ali İhsan Düzgün ve ailesiyle yaklaşık 3 haftayı köyde yaşayan ve tahta kurusundan enfeksiyon kapan genç kadın, rahatsızlanmasının ardından Ali İhsan Düzgün’ü alıp İzmir’e ailesinin yaşadığı eve götürdü. Yaklaşık 2 ay evli kalan Doğa Düzgün, eşinden sürekli şiddet gördüğünü hatta annesinin yanındayken bile şiddete maruz kaldığını söyledi.

2 ay önce Ağustos ayında kaçarak köyüne dönen eşini her yerde arayan genç kadın, soluğu Esra Erol’da programında aldı. Dakikalar içerisinde ise, Esra Erol, Ali İhsan Düzgün’e ulaştı. Hakkındaki söylenenleri  kabul eden Düzgün, yabancı erkek ikon fotoğraflarıyla başkalarıyla da konuştuğunu da ifade ederek “Kendi fotoğrafımla yazışsaydım kimse bana bakmazdı” diyerek izleyenleri şok etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler