Ana SayfaDizilerEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. Bölüm Fragmanı Geldi! ' Ben Savaşı Başlattım'!

İlgili Postlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. Bölüm Fragmanı Geldi! ‘ Ben Savaşı Başlattım’!

Atv ekranlarında yayınlanan ve efsaneleşen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 5. sezon 140. bölümüyle ekranlara gelmek için gün sayıyor. EDHO geçen sezon 25. eylül salı günü ekranlara gelmişti. Salı günleri ekranlara gelen dizinin yayın gününde bir değişiklik olmayacak. Ancak yayın tarihi henüz netleşmedi. Çok yakında ekranlara gelmesi beklenen dizinin 5. sezon ilk fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Hızır ‘Ben savaşı başlattım ama cepheler henüz beli değil’ sözleri izleyenleri heyecanlandırdı.

Salı Dizileri 2019

‘ Ben Savaşı Başlattım’!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. sezonuna bomba gibi hazırlandı. Dizinin yeni sezonunda izleyenleri süpriz oyuncular ve karakterler bekliyor. Diziye yeni dahil olan Naz Elmas’ın Hızır’la samimi görülmesi merak uyandırdı.

İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölüm ilk fragmanı…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 139. BÖLÜM ÖZETİ!

İlyas ile Behzat, öfkelerinden Zeki tarafından kendilerine kurulan tuzağı fark edemezler ve ölümle burun buruna gelirler. Zeki’nin bütün planları Hurşit’in son andaki hamlesi ile alt üst olur. Zeki, tek başına Çakırbeyliler ile başa çıkamayacağını anlayınca üzerilerine Selcan’ı sürer.  İlyas ve Alparslan’ın huzuru Zeki’nin ele geçirilmesine bağlıdır. Fakat Selcan’ın kardeşlerinin intikamını almak için yaptığı plan Hızır’ın vurulmasına sebep oluyor.

Tahsin, Behzat’ın hayatına karşılık kendi hayatının bağışlanması için Hızır ve Haşmet’e teklif sunar. Teklifi onları Zeki Sivri’ye götürmek olur ama Hızır bu teklif karşısında çok sinirlenir. Öte yandan Zeki, İlyas, Behzat, Boran, Fahri, Hurşit ve diğerlerini havuzun kenarında bağlanmış bir şekilde dizmiştir. Onlara kendine yaptıklarının hesabını sorup, belindeki silahı çıkararak sıradan öldürmeye başlar. İlyas, elleri ve ayakları bağlı çaresiz iplerden kurtulamaz.

İnfazda sıra Tekin’e geldiğinde, Zeki’nin kurşunuyla ölmek yerine kendini havuza atar ve ellerini çözüp kurtulmayı başardıktan sonra Hurşit’inde iplerini çözer. Zeki, Tahsin’le telefonda konuşurken Hurşit,  Zeki’nin adamlarından birini öldürür. Dışarıdan gelen silah seslerini duyan Zeki, Selcan’la birlikte kaçar. Alparslan, Hızır’ı arar ve durumu bildirir. Haşmet, Tahsin’in ihaneti ile çılgına döner. Tahsin’e Zeki’nin yerini sorduğunda aldığı cevapla sinirlenir ve Tahsin’e vurmaya başlar. Hızır, çocuklardan Tahsin’i arabanın bagajına koymalarını ister. Tahsin öldürülmekten kurtulmak için Ömür’e yalvarır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Bomba Oyuncu Dahil Oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler