Ana SayfaDizilerEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Bomba Oyuncu Dahil Oldu!

İlgili Postlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Bomba Oyuncu Dahil Oldu!

Atv ekranlarında 4 sezondur aralıksız izlenen ve büyük bir hayran kitlesi oluşup efsaneleşen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonuyla izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Dizinin yeni sezonunun başlamasına kısa bir süre kala diziye yeni oyuncular katılıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 3 bomba oyuncu dahil oldu haberini aldık. Detaylar haberimizde…

Salı Dizileri 2019

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Oyuncu Dahil Oldu!

Çok yakında ekranlara gelecek olan diziye bomba oyuncular dahil oldu. Bunlardan Selda Alkor’u daha önceki haberimizde açıklamıştık. Diğer iki ünlü oyuncu ise Naz Elmas ile Burak Sergen oldu. Dizi daha kaç sezon yayınlanır bilmez ama Oktay Kaynarca’nın oynadığı her dizi 8-9 sezon yayınlanıyor. Böylesi efsaneleşen diziye bu üç oyuncunun katılmasıyla izleyenleri büyük süprizler bekliyor.

NAZ ELMAS

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Oyuncu Dahil Oldu

 

BURAK SERGEN

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Oyuncu Dahil Oldu

SELDA ALKOR

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine 3 Oyuncu Dahil Oldu

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 139. BÖLÜM ÖZETİ!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali dolayısı ile izleyicisine veda etti. EDHO’nun sezon finalinde; İlyas ve Behzat, öfkelerinden Zeki tarafından kendilerine kurulan tuzağı fark edemezler ve ölümle burun buruna gelirler. Zeki’nin bütün planları Hurşit’in son andaki hamlesi ile alt üst olur. Zeki, tek başına Çakırbeyliler ile başa çıkamayacağını anlayınca üzerilerine Selcan’ı sürer.  İlyas ve Alparslan’ın huzuru Zeki’nin ele geçirilmesine bağlıdır. Fakat Selcan’ın kardeşlerinin intikamını almak için yaptığı plan Hızır’ın vurulmasına sebep oluyor.

Tahsin, Behzat’ın hayatına karşılık kendi hayatının bağışlanması için Hızır ve Haşmet’e teklif sunar. Teklifi onları Zeki Sivri’ye götürmek olur ama Hızır bu teklif karşısında çok sinirlenir. Öte yandan Zeki, İlyas, Behzat, Boran, Fahri, Hurşit ve diğerlerini havuzun kenarında bağlanmış bir şekilde dizmiştir. Onlara kendine yaptıklarının hesabını sorup, belindeki silahı çıkararak sıradan öldürmeye başlar. İlyas, elleri ve ayakları bağlı çaresiz iplerden kurtulmaya çalışır ama kurtulamaz.

İnfazda sıra Tekin’e geldiğinde, Zeki’nin kurşunuyla ölmek yerine kendini havuza atar ve ellerini çözüp kurtulmayı başardıktan sonra Hurşit’inde iplerini çözer. Zeki, Tahsin’le telefonda konuşurken Hurşit,  Zeki’nin adamlarından birini öldürür. Dışarıdan gelen silah seslerini duyan Zeki, Selcan’la birlikte kaçar.

Alparslan, Hızır’ı arar ve durumu bildirir. Haşmet, Tahsin’in ihaneti ile çılgına döner. Tahsin’e Zeki’nin yerini sorduğunda aldığı cevapla sinirlenir ve Tahsin’e vurmaya başlar. Hızır, çocuklardan Tahsin’i arabanın bagajına koymalarını ister. Tahsin öldürülmekten kurtulmak için Ömür’e yalvarmaya başlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Başlayacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler