Ana SayfaDizilerErkenci Kuş 47. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Can İle Sanem Dünya Turuna...

İlgili Postlar

Erkenci Kuş 47. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Can İle Sanem Dünya Turuna Çıkmayı Düşünüyor!

Star Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 47. yeni bölümü ile 9 temmuz salı günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Bir yıldır ayrı olan ama bir türlü aşlarını birbirlerine açıklamakta inatlaşan ikilinin inadını kıran taraf Sanem oluyor. Sanem kovalıyor Can, kaçıyor gibi görünüyor ama Can’da bunu fark etmemiş gibi davranıyor. Ancak Sanem bir atak yapıp Can’ı öpüyor. İkili barışıyorlar ve bu durumu öğrenen ailelerin karşı çıkmasına izin vermeden açıklama yapıyor. Can ile Sanem dünya turuna çıkmayı düşünüyor.

Salı Dizileri 2019

Can İle Sanem Dünya Turuna Çıkmayı Düşünüyor!

Erkenci Kuş 47. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Sanem ile Can barışıyorlar ve bizim dedikleri teknede aşk tazeliyorlar. İkili uzaklara gitmeyi planlıyorlar. Sanem’in ailesi, Sanem’le Can’ın teknede olduklarını öğreniyorlar ve korktukları şeyin başlarına geleceğini düşünürken, iki sevgili el ele onların karşısına çıkıp barıştıklarını söylüyor. Bununla da kalmayıp birlikte tekneyle dünya turuna çıkacaklarını söylüyorlar.

İşte Erkenci Kuş 47. bölüm 2. fragmanı..

ERKENCİ KUŞ 46. BÖLÜM ÖZETİ!

Can ile Sanem uzun süredir inatlaşıp birbirlerine aşklarını itiraf edemiyor duruma gelmişlerdi. Can ile Sanem’in bu ayrılık süresinde huyları da değişir ve birbirlerine terk düşerler. İkili arasındaki bu tutkulu aşk yaşadıkları sorunları çözebilecek güçteyken, ikili arasında yeni bir dönem başlar ve ortak olurlar. Artık her anları birlikte geçmek zorunda olan iki aşık biri ötekinden bir hamle beklemekte. Aynı zamanda birbirlerini de kaybetmekten korkmaya başlayan iki aşık birbiri için her şeyi yapmaya hazır duruma gelirler.

Can, Sanem’in kendisine yaptığı muzurlukların farkındadır ama ilk hamleyi ondan bekler. Sanem, her yaptığı hamlede vurur kaçar ama bir sonraki hamleyi ondan bekler. Sanem ve Can hiç bir şeyi değiştirmeden birbirlerini ölesiye sevdiklerini itiraf edebilecekler mi?

Emre ile Leyla yeni bir işe girişimde bulunurlar. Leyla’ya yardım elini uzatan kişi eski müzik hocası Ferit olacak. Bu beklenmedik yardım eline Emre’nin tepkisi ne olacak bilinmiyor. Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ediyor. Can, Sanem’in kremlerini kurtarmak için yaptığı hamleyle birlikte ona karşı olan duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacak.

Erkenci Kuş 47. Bölüm Fragmanı Geldi! Sanem İle Can Barışıyorlar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler