Ana SayfaDizilerDiriliş Osman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

İlgili Postlar

Diriliş Osman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi 150. bölümde final yaparak ekranlara veda etti. 5 sezondur büyük izlenme rekorları kıran dizinin devamı niteliğinde Ertuğrul beyin oğlu Osman beyin hayatını ve Osmanlı Devletinin kuruluşunu anlatan yeni dizinin TRT 1 ekranlarında yayınlanacağı konuşuluyordu. Ancak dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Diriliş Osman’ın yeni sezonda başka bir kanalda yayınlanacağını açıkladı. Diriliş Osman hangi kanalda yayınlanacak?

Burak Özçivit kimdir?

Diriliş Osman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Diriliş Osman dizisinin yayınlanacağı yeni kanal belli oldu. Osman bey’i ünlü oyuncu Burak Özçivit canlandıracak. Dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ, Twitter hesabından, Diriliş Osaman’ın yeni kanalının hayırlara vesile olmasını temenni ederek, Diriliş Osman dizisinin Atv ekranlarında yayınlanacağını duyurdu.

DİRİLİŞ OSMAN  NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul dizisi son sezon ekim ayında ekranlara gelmişti. Atv ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisinin de ilk bölümü ekim ayında ekranlara gelmesi bekleniyor.

 Burak Özçivit’in Sürpriz Partneri !

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 150.BÖLÜM FİNAL ÖZETİ!

Sırma’nın gerçek yüzü İlbilge sayesinde ortaya çıkıyor. Sırma’nın mezarlıkta buluştuğu adam konuşuyor. Sırma, ona Alpleri vermişti. Berke Han’ın yolladığı altınları geri almak isteyen Sırma’nın alpleri bu vaad karşılığında vermişti. Sırma’nın gerçek yüzü ortaya çıkınca sıra Taşkınbey’e gelir. Taşkın, olayla alakam yok diyerek işin içinden çıkmak istiyor. Ama Turgut Alp buna izin vermiyor. Adam tüm gerçekleri herkesin içinde itiraf ediyor. Sırma Hatun’un altınları aldığını, Taşkınbey’in de bu altınlar sayesinde bey olduğunu söylüyor. Taşkınbey’in gerçek yüzü ortaya çıkınca görevinden alınıyor.Turgut Alp, Taşkınbey’in yaptıklarını canıyla ödetiyor. İlbilge, altın için reylerini satanları görevlerinden atıyor. Sırma’ya da çadırında hapis cezası veriliyor.

Ertuğrul Berke Han ile konuşuyor ama anlaşamıyorlar. Ama Arıkbuka için daha kötüsü oluyor. Ertuğrul, Berke Han’a yanında bir hain olduğunu söyler. Kırat, Ertuğrul’un bu gerçeği ortaya çıkartmadan ölmesini istiyor. Kırat, Arıkbuka’ya Ertuğrul’un Anadolu’ya gidiş yolunu açıklıyor ve Arıkbuka da Ertuğrul’un önünü kesiyor. Ancak, ava giderken avlanan Arıkbuka büyük bir yıkım alıyor ve tüm adamları ölüyor. Arıkbuka yine de akıllanmıyor ve herkesin  kellesini alacağını söylüyor.

Ertuğrul ile Berke Han içlerindeki hainlerden kurtuluyorlar ve anlaşmalarını kucaklaşarak kutluyorlar. Ertuğrul, Alem’i İslam’ı zalimlerin elinden birlikte kurtaracaklarına inancındadır ve yola çıkıyorlar. Kurtuluş amacıyla yola çıkan Ertuğrul’un yanında, Turgut Alp, Bamsı ve oğlu Gündüz de vardır.

Diriliş Osman Ne Zaman Yayınlanacak? Oyuncu Kadrosu Belli Oldu Mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler