Magazin Haberleri » Ünlüler » Burak Özçivit’in Sürpriz Partneri !
Burak Özçivit'in Sürpriz Partneri !
Burak Özçivit'in Sürpriz Partneri !

Burak Özçivit’in Sürpriz Partneri !

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ  Diriliş Osman dizisinin gelecek  sezonunda Trt 1 ekranlarında izleyicilerle buluşmayı hedeflediğini söyledi. TRT 1 ekranlarının sevilen  dizisi Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde ekranlara gelecek Diriliş Osman dizisinde, Burak Özçivit’in partnerinin kim olacağı belli oldu.


Partneri Belli Oldu

Yeni sezonda hız kesmeden Diriliş Osman olarak devam edecek yeni dizinin kadrosu şekillenmeye başladı. Osman Bey’e hayat verecek olan Burak Özçivit’in partneri de belli oldu. Efsane dizi Diriliş Ertuğrul’un final yapmasının ardından yeni sezonda Diriliş Osman olarak devam edecek dizide Burak Özçivit’in başrolde yer alacağı daha önceden belli olmuş ve Özçivit, yeni dizisi için hazırlıklara başlamıştı. Yeni sezonda hız kesmeden Diriliş Osman olarak devam edecek yeni dizinin kadrosu şekillenmeye başladı.

Burak Özçivit kimdir?


Hayranları Sevindi

Hazal Subaşı daha önce Trt1’de yayınlanan Halka dizisinde yer almıştı. Diriliş Osman dizisinde Burak Özçivit’in partneri olacağı idda edildi. Hazal Subaşı doğal güzelliğiyle hayranlarının gönlünde taht kurarken dizinin kadrosunda olması hayranlarını sevindirdi.

Hakkında Seray Çelik

Avatar

İlginizi Çekebilir

Reynmen'in "Ela" Şarkısı Çalıntı Çıktı Bircan Bali Eleştirdi!

Reynmen’in “Ela” Şarkısı Çalıntı Çıktı Bircan Bali Eleştirdi!

Reynmen geçtiğimiz günlerde kendisini görüntülemek isteyen muhabire şiddet uygulayan Reynmen’e tepkiler günden güne büyüyor.  Şiddet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir