Ana SayfaDedikoduEda Ece'den Sağlık Durumu Hakkında İlk Açıklama Geldi

İlgili Postlar

Eda Ece’den Sağlık Durumu Hakkında İlk Açıklama Geldi

Eda Ece’den sağlık durumu hakkında ilk açıklama geldi. Geçtiğimiz hafta Covid-19’a yakalanan oyuncu Eda Ece, sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncu yaşadığı zor süreci ilk kez anlattı. İşte güzel oyuncunun o açıklamaları;

Eda Ece Korona Oldu

Fox TV ekranlarının entrika bombası dizisi Yasak Elma, geçtiğimiz hafta başrol oyuncusu Eda Ece ve 3 set çalışanının yakalandığı koronavirüs ile gündeme gelmişti. Pozitif olduğunu öğrendikten sonra setten ayrılmak durumunda kalan Eda Ece, hastalığı ağırlaşınca hastaneye gitmişti. Durumu toparladıktan sonra ise evinde tedaviye devam eden sevilen oyuncudan, hayranlarını sevindiren haber geldi. Sete ara veren Ece’nin 101. bölümde yeniden ekrana geleceği öğrenildi.

Eda Ece Evleniyor Mu?

“Endişeliyim”

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında açıklama yapan Eda Ece “Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de covid geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.” ifadelerini kullandı.

Eda Ece’den Sağlık Durumu Hakkında İlk Açıklama Geldi

Eda Ece açıklamasına şu sözlerle devam etti: ”

Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı (The First Wives Club). O kadar çok seviyorum ve gülüyorumki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.” dedi. Ünlü oyuncunun güzel açıklamaları sevenlerinin içine su serpti.

Eda Ece Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler