Ana SayfaDedikoduEda Ece İkinci Kez Koronavirüs Hastalığına Yakalandı

İlgili Postlar

Eda Ece İkinci Kez Koronavirüs Hastalığına Yakalandı

Canlandırdığı “Yıldız” karakteriyle “Yasak Elma” dizisinin en sevilen isimlerindne biri olan Eda Ece’den sevenlerini üzen haber geldi. Pandeminin başında hasta olan Eda Ece ikinci kez koronavirüs hastalığına yakalandı. İşte detaylar;

Yıldız Hakkında Bilinmeyenler

Eda Ece, henüz psikoloji bölümü son sınıf öğrencisiyken keşfedilen ve setlere transfer olan bir isim. Kariyerine güzelliği sayesinde başlasa da aslında çocukluğundan beri tiyatro yapan ve sanata ilgi duyan biri olduğu biliniyor. Bu yönü, psikoloji eğitimiyle de birleşince Eda Ece’yi parlak bir oyuncuya dönüştürüyor. Öte yandan, ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğu dört sezondur devam eden “Yasak Elma” dizisine kadar pek anlaşılmıyordu. Bu dizide oynadığı Yıldız karakteri onu bambaşka bir yere taşıdı. Entrika ve klişelerle dolu bir dizi gibi duran “Yasak Elma”, komedi unsurlarına da yer veriyor. Dizinin en komik karakteri ise Eda Ece’nin oynadığı Yıldız. En başta senaryoda olmayan bu komedi yönünü eklemek de Eda Ece’nin kendi fikriydi.

Eda Ece Evleniyor Mu?

Eski Yeşilçam oyuncuları, sektöre girerken genellikle adlarını değiştiriyor ve kendilerine yeni isimler uyduruyordu. Eda Ece de bu yöntemi kullanmış sayılabilir. Çünkü ünlü oyuncunun adı, sadece adı! Tam adı ise Eda Ece Uzunalioğlu. Ünlü oyuncu, hayli uzun olan soyadını kariyeri için bir kenara bırakmış gibi görünüyor.

Eda Ece Kimdir?

Eda Ece İkinci Kez Koronavirüs Hastalığına Yakalandı

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen oyuncu, “2. kez kovid oldum, Yasak Elma ve Maske Kimsin Sen’e ve ev halkına hayırlı olsun. Şaka bir yana, gayet iyiyim, daha önce kovid geçirdiğim ve 2 aşı olduğum için hafif atlatıyorum. Aşısızken, İlk kovidim çok daha beterdi. Tavsiyelere uyun, kendinize iyi bakın, Önce sağlık” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler