Ana SayfaDedikoduDilara Aksüyek ve Hakan Sabancı Birlikte Mi?

İlgili Postlar

Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı Birlikte Mi?

Mayıs ayında sevgilisi Onur Bay’la olan ilişkisini bitiren Dilara Aksüyek’in gönlünü Hakan Sabancı’nın çaldığı iddiaları Aygün Aydın’ı çileden çıkarmıştı ki ikilinin birlikte görüntülenmesi o iddiaları doğruladı. Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı birlikte mi? İşte detaylar;

Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı Birlikte Mi?

Bu yılın son günlerine yaklaşırken bir aşk haberi gündeme damga vurdu. İstanbullu Gelin dizisiyle yıldızı parlayan ve bir süre önce genç sevgilisi Onur Bay’dan ayrılan oyuncu Dilara Aksüyek’in Hakan Sabancı ile birlikte olduğu iddia edildi. Ama bu haberler Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi Aygün Aydın’ın pek hoşuna gitmedi.

Aygün Aydın Kimdir?

Dilara Aksüyek ile Hakan Sabancı’nın Birlikte Olduğu İdiaları Aygün Aydın’ı Çıldırttı

İddiaların ardından sosyal medyada ‘Hakan Sabancı’nın gözdesi Dilara Aksüyek’ yorumları yapılınca Sabancı’yı ifşa etmesiyle gündeme gelen Aygün Aydın‘dan yorum gecikmedi. Bir süre önce “Para bulamazsam escortluk yapmak zorunda kalacağım” diyen Aygün Aydın kendini tutamadı.

Aygün Aydın önce “Hakan’ın sübyancılarla işi olmaz” diyerek yaşı kendisinden küçük olan Onur Bay ile bir süre aşk yaşayan Dilara Aksüyek’i hedef aldı. Aydın daha sonra kendini tutamayıp oyuncunun estetikli olduğunu bunu da kendisine benzemek için yaptığını söyledi.

Dilara Aksüyek Kimdir?

Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı Yakalandı

Cemiyet hayatının gözde bekarlarından Hakan Sabancı’nın bir süredir oyuncu Dilara Aksüyek’le aşk yaşadığı konuşuluyordu. İkili önceki akşam Cihangir’de bir arkadaşlarının doğum günü partisine giderken görüntülendi. Sabancı’nın Vito aracından indiklerinde muhabirlerle karşılaşan ikili, ilk kez beraber objektife yansıdı.

Aşk haberleriyle gündeme gelen Dilara Aksüyek ve Hakan Sabancı ilk kez önceki akşam birlikte görüntülendi. İkili, iddiayı yalanladı: “Aşk yok, sadece arkadaşız.” dedi.

Hakan Sabancı, muha-birlerin “Uzun süredir hakkınızda aşk iddiaları var, neler söylemek istersiniz?” sorusuna “İkimiz de arkadaşız, aramızda aşk yok” yanıtını verdi. Dilara Aksüyek de “Daha önce dediğim gibi; aşk yok. Buraya arkadaşımızın doğum gününe geldik” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler