Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali Fragmanı Yayında! Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman...

Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali Fragmanı Yayında! Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Tv 8’in sevilen dizisi, Doğduğun Ev Kaderindir  en son 11. bölümüyle ekrana gelmişti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, 12. bölümünü çekmiş olmasına rağmen yayınlamadan setine ara verdi. Aslında kanal dizinin 12. bölümünü yayınlandıktan sonra sezon finali yapmayı planlıyordu. Ama son anda fikir değiştirdi ve dizinin çekilmiş bölümünü stok yaptı. Doğduğun Ev Kaderindir sezon finali fragmanı yayında. Dizinin 12. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 12. yeni bölümüyle 1. Temmuz çarşamba günü izleyicisiyle buluşacak. Sezon finali yapacak olan dizinin son bölümünde; Mehdi, Zeynep’i mutlu etmek için ona söz veriyor. Birlikte tatile giden Mehdi ile Zeynep, yeni bir başlangıç yapıyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm fragmanı….

https://youtu.be/csbajsJNP2M

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Zeynep, Benal ile konuşup onun hamileliğini Mehdi’ye onun söylemesi gerektiğini söyler. Ancak Benal, kapıdan geri dönüp Zeynep’i arayıp yapamayacağını söyler. Zeynep, Mehdi’ye baba olacağını Benal’in hamile olduğunu söyler. Mehdi, Benal’in yanına gidip o çocuğa sahip çıkacağını ancak, kendisinin Zeynep’le evli olduğunu ve onu sevdiğini söyler.

Benal ise, Mehdi’nin Zeynep’i boşayıp kendisiyle evleneceğini düşündüğü için büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Mehdi’nin düşüncelerini duyunca Benal, annesiyle Cevriye’nin kendisine para gönderip bebeği aldırıp ortadan kaybolmasını istediğini söyler. Bunu duyan Mehdi, eve gidip Cevriye ile annesine patlar.

Cevriye, evi terk eder ama Müjgan onu yalnız bırakmıyor ve onunla birlikte Sultan’a gider. İki kardeş geceyi Sultan’ın evinde geçirir. Emine, olanlardan sonra Zeynep’in Mehdi’yi terk edip, Faruk’a dönmesinden endişelenmeye başlar. Emine, bir geceyi daha Faruk’la geçirince Sultan iyice kızından şüphelenmeye başlar.

Sultan, kızını sıkıştırınca zengin bir sevgilisi olduğunu itiraf eder. Bu arada Faruk’un babası, onu başka bir kızla evlendirmek ister. Bunu öğrenen Faruk, Emine’ye durumu anlatmak için buluşur. Emine Faruk’la buluşmaya gittiğinde annesi onu takip eder ve onun sevgilisinin Faruk olduğunu görünce, kızının saçını başını yolar. Zeynep ise, Mehdi’yle buluşup her şeyi kabul ettiğini ve onu sevdiğini itiraf eder.

 Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak Belli Oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…

0
Ünlü Oyuncu Canan Ergüder'in meme kanseri hastalığı açıklamasından sonra benzeri olan başka bir haber de ünlü şarkıcıdan geldi. Önceki hafta yeni tekli çalışmasını müzikseverlerin...