Magazin Haberleri » Diziler » Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali Fragmanı Yayında! Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak
Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak

Doğduğun Ev Kaderindir Sezon Finali Fragmanı Yayında! Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv 8’in sevilen dizisi, Doğduğun Ev Kaderindir  en son 11. bölümüyle ekrana gelmişti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, 12. bölümünü çekmiş olmasına rağmen yayınlamadan setine ara verdi. Aslında kanal dizinin 12. bölümünü yayınlandıktan sonra sezon finali yapmayı planlıyordu. Ama son anda fikir değiştirdi ve dizinin çekilmiş bölümünü stok yaptı. Doğduğun Ev Kaderindir sezon finali fragmanı yayında. Dizinin 12. bölümü ne zaman yayınlanacak?


Çarşamba Dizileri 2020

Dizinin 12. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 12. yeni bölümüyle 1. Temmuz çarşamba günü izleyicisiyle buluşacak. Sezon finali yapacak olan dizinin son bölümünde; Mehdi, Zeynep’i mutlu etmek için ona söz veriyor. Birlikte tatile giden Mehdi ile Zeynep, yeni bir başlangıç yapıyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 12. bölüm fragmanı….

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Zeynep, Benal ile konuşup onun hamileliğini Mehdi’ye onun söylemesi gerektiğini söyler. Ancak Benal, kapıdan geri dönüp Zeynep’i arayıp yapamayacağını söyler. Zeynep, Mehdi’ye baba olacağını Benal’in hamile olduğunu söyler. Mehdi, Benal’in yanına gidip o çocuğa sahip çıkacağını ancak, kendisinin Zeynep’le evli olduğunu ve onu sevdiğini söyler.

Benal ise, Mehdi’nin Zeynep’i boşayıp kendisiyle evleneceğini düşündüğü için büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Mehdi’nin düşüncelerini duyunca Benal, annesiyle Cevriye’nin kendisine para gönderip bebeği aldırıp ortadan kaybolmasını istediğini söyler. Bunu duyan Mehdi, eve gidip Cevriye ile annesine patlar.

Cevriye, evi terk eder ama Müjgan onu yalnız bırakmıyor ve onunla birlikte Sultan’a gider. İki kardeş geceyi Sultan’ın evinde geçirir. Emine, olanlardan sonra Zeynep’in Mehdi’yi terk edip, Faruk’a dönmesinden endişelenmeye başlar. Emine, bir geceyi daha Faruk’la geçirince Sultan iyice kızından şüphelenmeye başlar.

Sultan, kızını sıkıştırınca zengin bir sevgilisi olduğunu itiraf eder. Bu arada Faruk’un babası, onu başka bir kızla evlendirmek ister. Bunu öğrenen Faruk, Emine’ye durumu anlatmak için buluşur. Emine Faruk’la buluşmaya gittiğinde annesi onu takip eder ve onun sevgilisinin Faruk olduğunu görünce, kızının saçını başını yolar. Zeynep ise, Mehdi’yle buluşup her şeyi kabul ettiğini ve onu sevdiğini itiraf eder.


 Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak Belli Oldu!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu

Survivor 21. Hafta 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Haftanın 2. Eleme Adayı Kim Oldu?

Survivor 2020’nin son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir