Pazar, Nisan 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir Bu Akşam Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir Bu Akşam Neden Yok?

-

Tv 8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, geçen hafta son bölümüyle ekrana geldi. Bu hafta dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin yayın akışında olup olmadığı merak konusu oldu. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu akşam neden yok?

Çarşamba Dizileri 2020

Doğduğun Ev Kaderindir Bu Akşam Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizi Tv8’in bu akşamki yayın akışında yok. Dizinin neden yayınlanmayacağı konusunda daha bir açıklama yapılmadı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Benal, bebeği bırakıp gittikten sonra Mehdi, gelip kızını alıp gider. Zeynep ile Barış, taksi durağından Benal’in Düzce’ye arkadaşının yanına gittiğini öğrenir. İkili gidip Benal’i bulur. Ama Benal, onlarla görüşmek istemez.

Zeynep ile Barış, o geceyi otel odasında geçirir. Ertesi gün Benal’le konuşup onu dönmeye ikna eder. Cemile, Mehdi’nin kızını aldığını duyduktan sonra onun yanına gider. Nuh, yeni bir ev tutar ve Cemile’ye ister Mehdi’yle kalmasını isterse, kendisiyle gelmesini ama, orada kalmayacağını söyler.

Cengiz’in adamı onun yanına gidip, Mehdi’yi şikayet eder. Mehdi, han esnaflarından Cengiz’in kendilerinden gelirlerinin yüzde yetmiş haraç aldığını öğrenir. Bunu öğrendikten sonra bu işlerin kendisine göre olmadığını anlar ve Cengiz’le görüşmeye gider. Ona, işi bırakmak istediğini söyler.

Cengiz, ona verdiği beş yüz bin liranın, bir milyon olduğunu hemen getirmezse onu öldürmeyeceğini, onu sevenleri öldüreceğini söyler. Mehdi, ne yapacağını bilemez halde hemen eve gelip Cemile ile Han’la birlikte oradan ayrılır. Mütevazi bir ev kiralayıp oraya yerleşirler.

Cengiz’in adamları oraya da gelir ve Mehdi’ye uyarıda bulunurlar. Ali Rıza, Sultan’a evlenme teklif eder. Sultan, onunla evlenmeyi kabul etmek ister. Ancak, utanıp bu durumu kimseye anlatamaz. Zeynep, Benal’i eve getirir. Daha sonra aynı anda, Barış’ın ve Zeynep’in evi kurşun yağmuruna tutulur.

Kurşun sesleri bittikten sonra evlere, Cengiz’in adamları tarafından taşla birlikte bir not atılır. Bırakılan notta ne yazıyor? Bu olaydan sonra Barış ile Zeynep, evlenmekten vaz mı geçecek?

Doğduğun Ev Kaderindir 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Saldırılardan Sonra Mehdi Ne…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Züleyha Feci Bir Kaza Geçiriyor

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Feci Bir...

0
Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 93. yeni bölümüyle 22 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fikret, afişleri gördükten...