Ana SayfaDizilerDoğduğun Ev Kaderindir 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Kibrit'e Aile Olmayı...

İlgili Postlar

Doğduğun Ev Kaderindir 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zeynep Kibrit’e Aile Olmayı Kabul Edecek Mi?

Doğduğun Ev Kaderindir 5. yeni bölümüyle 5 şubat çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep, Faruk’la gidemez ve nezarete atılan Mehdi’yi görmek için emniyete gider. Mehdi onu karşısında görünce çok şaşırır. Annesiyle babasını kurtarmak için geri dönen Zeynep Mehdi’nin kendisine neden git dediğini öğrenir. Çocuk esirgemeye götürülen Kibrit ise kimseyle görüşmek istemez. Dizinin yeni fragmanında Mehdi, Zeynep’ten kalmasını ve Kibrit’e anne baba olmayı teklif ediyor. Zeynep Kibrit’e aile olmayı kabul edecek mi?

Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Kibrit’e Aile Olmayı Kabul Edecek Mi?

Doğduğun Ev Kaderindir 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Zeynep Kibrit’i görmeye gider. Onun bir ailesinin olmaması ve içinde olduğu durumu çok iyi anlar. Mehdi Zeynep’e, eğer gitmeseydi Kibrit’in bir ailesi olabileceğini söyler. Zeynep, tam gidecekken Mehdi ona gitmemesini, kalmasını Kibrit’in annesi babası olmayı teklif eder.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 5. bölüm 2. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Zeliha, Zeynep’e evlerinde yalanın yeri olmadığını ve onu bir daha yalan söylememesi konusunda uyarır. Zeynep’le Mehdi’nin arasının bozulmasıyla Sakine tutuşmaya başlar. Mehdi’nin yanına giden Zeynep ondan bir kez daha özür diler. Ertesi gün Zeynep, okula gitmeden önce yine Mehdi’nin yanına uğrar. O çıktıktan sonra Mehdi, Kibrit’den ona harçlık gönderir.

O sırada Faruk arabasıyla geçerken Zeynep’i otobüs beklerken görür. Zeynep’in peşinden otobüse binen Faruk, ona pasaportunu verip akşam uçağıyla Londra’ya gitmeyi teklif eder, Kibrit, konuşmaları duyar ve gidip Mehdi’ye anlatır. Mehdi, Zeynep’in gideceğini düşünerek avukata gidip bir boşanma protokolü hazırlatır. Zeynep, doğruca Nermin annesine gidip ona neden Faruk’a pasaportunu verdiğini sorar.

Nermin, bir kez daha Zeynep’le konuşup yaptığı yanlıştan dönmesini ister. Mehdi, yanına uğrayan Zeynep’e boşanma protokolünü verir ve onun ne yapacağını beklemeye başlar. Eve gelen Zeynep, evden Mehdi’nin yanına gideceğini söyleyip çıkar. Önce ona imzaladığı boşanma protokolünü verir. Sonra hava alanına Faruk’un yanına gider.

O sırada Mehdi’nin dükkanına Sosyal Hizmetlerden görevliler gelir ve küçük yaşta çocukları onun yanından alıp götürürler. Mehdi de küçük yaşta çocuk çalıştırmaktan göz altına alınır ve dükkanı mühürlenir. Faruk, Zeynep’i karşısında görünce çok sevinir. Ama Zeynep, onunla gidip gitmemekte kararsızdır.

 Doğduğun Ev Kaderinder 5. ölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Faruk’la Gidemiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler