Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi Yüzünden Barış'ın Evi...

Doğduğun Ev Kaderindir 36. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi Yüzünden Barış’ın Evi Kurşunlanıyor!

-

Tv 8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 36. yeni bölümüyle 17 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep Barış aşkı, dolu dizgin devam eder. Cemili, kardeşiyle konuşup onu gittiği yoldan döndürmeye çalışır. Mehdi, Cengiz’le konuşup o işleri bırakacağını söyler. Ama Cengiz, onun canını değil onun sevdiklerinin canını alacağını söyler. Dizinin yeni fragmanı yayınlandı. Mehdi, yüzünden Barış’ın evi kurşunlanıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Mehdi Yüzünden Barış’ın Evi Kurşunlanıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm 2. fragmanında; Ali Rıza bey, Sultan hanıma evlenme teklif ediyor. Herkesin bir araya geldiği sırada ev kurşun yağmuruna tutuluyor. Barış, Zeynep’i mi Savaş’ı mı koruyacağını bilemiyor. Ev savaş alanına dönüyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm 2. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 35. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehdi, Benal’in gideceğini anlayıp onu odasına kilitler. Benal, hemen Zeynep’i arayıp odasında kilitli kaldığını söyler. Zeynep, Cemile’ye çok öfkelenir ve buna nasıl müsaade ettiğini sorar. Zeynep, eline geçirdiği yangın tüpüyle, Benal’in odasını kırıp onu çıkarır.

Nuh, Mehdi’ye bunu nasıl yaptığını söyleyip onu yumruklar. Daha sonra Cemile’ye kendisinin o evde artık kalamayacağını, kendisiyle gelmek istiyorsa gelmesini söyler. Cemile, biraz düşündükten sonra Nuh’la gitmeyi kabul eder. Zeynep, Benal’i ve kızını alıp eve getirir.

Mehdi, onlara engel olamaz. O arada Barış’la Zeynep’in evleneceklerini öğrenir. Cemile ile Nuh’da eve gelir. Özlem, Barış’ın evlenme teklifini Zeynep’in kabul ettiğini öğrenip çok sinirlenir. Hemen eşyalarını toplayıp Amerika’ya döner. Barış, ablasıyla vedalaşamadığı için çok üzülür.

Benal, işini ve kalacak yerini ayarladıktan sonra Zeynep’e bir mektup bırakıp gider. Kızını ondan başka kimsenin koruyamayacağını yazar. Cemile ile Nuh’da gittikten sonra Mehdi, tek başına kalır. Mehdi, Benal’in gittiğini ve kızını Zeynep’e emanet ettiğini öğrenir. Evdekiler bir araya gelip o çocukla ne yapacaklarını düşünmeye başlar.

Cemile ile Nuh, ayrı eve çıkar. Mehdi, Zeynep’in kapısını çalıp ondan kızını ister. Zeynep, Müjgan’ı vermek istemeyince zorla içeri girip zorla kızını alır. Barış, ona suç işlediğini söyleyince Mehdi, kızını hiçbir kimsenin kendisinden alamayacağını söyleyip gider.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

youtube-kafalar

Youtuberlara Hapis Şoku

0
Youtube'da çektikleri videolarla ünlü olan sosyal medya fenomenleri Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin ile o dönem grubun menajerliğini yapan Arda Kofoğlu, "100...
seda-sayan

Seda Sayan “Fakir ve Güzel Doğmak Avantajlı”

necip-memili

Necip Memili Bilinmeyenlerini Anlattı

demet-akbag

Demet Akbağ ‘dan Samimi Açıklamalar