Pazar, Nisan 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cemre Çelebi'ye Boyun Eğmek Zorunda...

Alev Alev 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cemre Çelebi’ye Boyun Eğmek Zorunda Kalıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 19. yeni bölümüyle 18 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Çelebi ile Cemre’nin boşanma davası görülür. Çelebi, Güneş’in velayetini alır. Tomris, Atlas’ın velayetini almak için Bülent’in kumar borcu olduğu adamı bulup şahitlik ettirir. Çelebi, kaybetmenin acısıyla Tomris’i tutuklatır. Alev Alev 19. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Cemre, Çelebi’ye boyun eğmek zorunda kalıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Cemre Çelebi’ye Boyun Eğmek Zorunda Kalıyor!

Alev Alev 19. bölüm 1. fragmanında; Cemre, kızı için Çelebi’nin evinde tutsak hayatı yaşamayı kabul ediyor. Ali, Çiçek’in kendisiyle gelmemesinin başka bir sebebi olduğunu düşünüyor. Çiçek’in, İskender’le arasında bir şey olduğunu düşünüp onunla kavgaya tutuşuyor.

İşte Alev Alev 19. bölüm 1. fragmanı….

ALEV ALEV 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Çelebi, Güneş’i okuldan alıp ona yeni ev aldığını söyler ve Ozan’ların evine gider. Tapuyu Cemre’ye uzatır. Cemre, tapuyu yırtıp kızını onun elinden alır. Ozan ve annesi, evi boşaltır. Cemre, patronunda, Rüya Ömer’de kalmaya başlar. Cemre ile Çelebi’nin boşanma davası görülür.

Çelebi, mahkemede Cemre’den boşanmaya kabul eder. Hakim, Güneş’in velayetini babasına verir. Cemre, bir kez daha yıkılır. Tomris, Atlas’ın velayetini almak için mahkemeye güçlü bir şahitle çıkar. Bülent’in kumar oynadığı yerin sahibi mahkemede şahitlik yapar ve Atlas’ın velayetini alması zorlaşır.

Çelebi, Tomris’e yenildiği için hemen polise kızının yerine başka bir kadın cesedinin DNA’larını değiştirdiğini ihbar eder. Tomris, tutuklanır. Hapisten çıkması zorlaşan Tomris, hastaneyi ve evi Çiçek’in üzerine geçirir. Ali, hapisten çıkıyor ve Çiçek’le birlikte Antalya’ya yerleşmek ister. Çiçek’e, kendisi ile Atlas arasında bir karar vermesini ister.

Atlas’ı o halde bırakamayan Çiçek, Ali’ye onunla gelemeyeceğini söyler. Ozan, Çelebi’nin sakladığı tarihi eserlerin bir kaçını arkeolog arkadaşından araştırmasını istemişti, Arkadaşıyla görüşüp Çelebi’yi mahvetmek için eline bir koz geçtiğini öğrenir. İskender, elindeki ihaleyi abisinin kazandığını duyunca, kendisine oyun oynadığını anlar.

Belediye başkanlığı için reklam çalışmaları için şirketten alacağı gideri öğrenen İskender, o giderleri ödemez. Çelebi, giderlerin ödenmediğinden dolayı reklamların başlamadığını anlayıp soluğu İskender’in yanında alır. İskender’in kendisine rest çekmesiyle Çelebi, ona da diş bileğlemeye başlar.

Çelebi, evdeki hizmetçinin Çiçek’le konuştuğunu duyar. Kadını yakalayıp yanındayken Çiçek’i arayıp Çelebi’nin, Güneş’in yemeğine ona verdiği ilaçlardan koyduğunu gördüğünü söyler. Cemre, pes edip Çelebi’nin evine gitmek için yola çıkar.

Alev Alev 19. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çelebi Cemre’yi Köşeye Sıkıştırıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Züleyha Feci Bir Kaza Geçiriyor

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Feci Bir...

0
Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 93. yeni bölümüyle 22 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fikret, afişleri gördükten...